gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Страхування без обмежень: як захистити себе и своє майно

Страхування без обмежень: як захистити себе и своє майно

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 23 лютого 2018, 15:32

Сфера страхування в Україні сьогодні вийшла на новий рівень функціонування. Беручи приклад з Європи, все більше громадян задумуються над оформленням того чи іншого виду страхового договору. Давайте розглянемо які види полісів пропонують вітчизняні компанії, і на які з них варто звернути особливу увагу.

Броня для автівки

Найбільшим попитом нині користується саме авто страхування, особливе обов’язкове ОСЦПВ. Без нього жоден водій не може законно пересуватися шляхами України, тому купівля цього полісу навіть не обговорюється.

Окрім цього, страхові компанії також пропонують володарям транспортних засобів додаткові програми. Серед найбільш затребуваний – поліс КАСКО. На відміну від автоцивілки він покриває велику кількість ризиків та захищає автівку заявника, а не третіх осіб.

Для виїзду за кордон на власній машині туристам необхідно оформити «Зелену карту». Вона дозволяє безперешкодно пересуватися на території іншої держави. Без її оформлення перетин кордону неможливий. Страхування в туризмі носить обов’язків характер.

Захист здоров’я

На другому місці по популярності знаходиться медичне страхування. На сьогоднішній день в Україні воно має добровільну форму. Та бажаючих оформить договір ДМС сьогодні немало. Адже це гарна можливість зекономити на власні фінанси на випадок хвороби.

Ще одне поширене страхування – від нещасних випадків. Воно покриває ризики, пов’язані із травмами, втратою працездатності та інвалідністю.

Оберіг для майна

Захист власного майна – це один вид затребуваного страхування. У першу чергу, мова йде про житло. Його вартість нині настільки велика, що при його пошкодженні чи втраті можна залишитися у борговій ямі. Перелік ризиків, які можна включити до договору страхування майна, досить великий. Це - пожежі, затоплення, пограбування, стихійні лиха та інше. Кількість ризиків заявник визначає самостійно.

Ще один різновид захисту майна – це страхування вантажів. Воно актуальне, як для фізичних, так і юридичних осіб. Кількість можливих страхових випадків під час перевезення вантажу теж немала. Це - вплив природних явищ, аварії, протиправні дії третіх осіб та інше.

Як бачите, видів страхування достатньо, щоб надійно убезпечити своє життя. Головне, своєчасно звертатися до страхових компаній, не чекаючи настання непердбачуваної ситуації, що стягне за собою значні фінансові трати.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі