gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Система управління чергою QMotion Suite: головні особливості

Система управління чергою QMotion Suite: головні особливості

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 23 липня 2017, 16:26

Система управління чергою QMotion Suite від компанії Qlogic істотно покращує якість обслуговування.

Від якості обслуговування клієнтів безпосередньо залежить рентабельність і ефективність роботи будь-якої компанії. В даний час для оптимізації робочого процесу розроблені спеціальні програмні забезпечення, які відкривають можливість підвищити якість сервісу, що надається.

На особливу увагу заслуговує система управління чергою, детальніше про яку ви можете дізнатися тут. Вона вирішує відразу кілька завдань, і в той же час робить процес надання послуг більш простим і комфортним не тільки для клієнтів, але і в тому числі для співробітників компанії.

Система управління чергою QMotion Suite стане оптимальним рішенням для різних сфер діяльності: банківських установ, поштових відділень, магазинів і т.д. Система інформує про точну кількість відвідувачів, які очікують прийом, тому керуйте чергою виходячи від робочого графіка і відповідно кількості клієнтів або відвідувачів.

Вагомою перевагою СУО є те, що кожен клієнт самостійно реєструється на сенсорному екрані або за допомогою менеджера, після чого йому надається талон черзі з номером. Таким чином, замість очікування в черзі клієнт може займатися своїми справами, а коли підійде його черга на моніторі буде висвітлено номер талона, після чого він може підходити до фахівця.

Система управління чергою QMotion Suite від компанії кьюлоджик покращує якість обслуговування, що безпосередньо позитивно відображається на іміджі будь-якої компанії.

На сайті qlogic.com.ua представлені контакти qlogic, таким чином, кожен клієнт має можливість зв'язатися з менеджерами компанії і дізнатися більш детальну інформацію про умови співпраці.

Вагомою перевагою QMotion Suite є можливість зареєструватися на певну дату, в результаті чого, персонал може ретельніше підготуватися до прийому відвідувача з урахуванням особливостей його проблеми. У той же час компанії за допомогою СУО буде значно простіше розставити пріоритети в завданнях, адже з невідкладними завданнями зможуть впоратися більш досвідчені оператори, в результаті будь-яке завдання незалежно від її складності буде вирішена максимально оперативно і якісно.

Крім того, адміністратори компанії, завдяки системі управління чергою зможуть відстежувати зворотний зв'язок, аналізувати які з послуг, що надаються найбільш затребувані, а також ефективність роботи персоналу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі