gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Система GPS моніторингу транспорту
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 17 лютого 2019, 10:37

Для успішної діяльності підприємства, що займає власним автопарком, важливо оптимізувати процес всіх перевезень. Як же раціоналізувати діяльність транспортних засобів?

Необхідно враховувати цілий ряд відомостей: маршрут прямування, розташування транспортного засобу в певний момент часу, витрата палива, час у дорозі, простоювання на контрольних пунктах та інше. Іноді доводиться коригувати маршрут вже у міру його проходження і шукати найбільш швидкі шляхи об'їзду пробок, розбитих ділянок дороги.

Не менш важливо забезпечити хорошу дисципліну в компанії. Від неї залежить швидкість доставки вантажів, комфортність пасажирів. Свідомість водіїв безпосередньо впливає на репутацію підприємства, а значить і на прибутковість. Але як домогтися оптимізації вантажних і пасажирських перевезень, як забезпечити контроль над великим автопарком?

Пропонуємо перевірене рішення, прекрасно зарекомендувало себе на десятках фірм - система gps мониторинга транспорта. Це гнучкий інструмент, що дозволяє оптимізувати роботу автопарку. Супутниковий моніторинг дає можливість відстежувати роботу кожної окремої машини, а також якість послуг, що надаються в режимі реального часу.

GPS трекер - це нове віяння в області пасажирських і вантажоперевезень, потужний інструмент з управління парком автомобілів, автобусів. Із супутниковим спостереженням кожний транспортний засіб завжди в полі вашого зору - ви можете швидко і просто дізнатися всю інформацію, наприклад місце розташування, час у дорозі, швидкість, маршрут, витрата палива.

Ми підготуємо оптимальне рішення для вашого підприємства. У своїй роботі ми орієнтуємося на те, щоб максимально скоротити час у дорозі, витрати на ПММ, підвищити безпеку самих водіїв і пасажирів, забезпечити збереження вантажів.

GPS моніторинг - перевезення здійснюються ще швидше

Практика показує, впроваджена нашою компанією система супутникового моніторингу транспорту істотно скоротила час, а відповідно і витрати кожного окремо взятого рейсу. Супутникова навігація дозволяє прокладати найбільш швидкі маршрути, а також по ходу коригувати шлях, обходячи проблемні ділянки, наприклад з поганою дорогою або надмірно інтенсивним рухом.

Диспетчер в будь-який момент може подивитися, де знаходиться транспорт, скільки провів часу в дорозі, де здійснював зупинки, скільки витрачено палива. GPS моніторинг транспорту виключає всі можливості несанкціонованого використання ресурсів і транспортного засобу недобросовісними водіями, а також недоцільні зупинки, які можуть привести до псування вантажу або зриві термінів. GPS трекер гарантують, що вантаж буде доставлений в цілості й в зазначений термін.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі