gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Сигналізації GSM і охоронні GSM

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 17 вересня 2016, 16:06

GSM-сигналізації - це сучасні пристрої, яке використовується найчастіше без всякого прокладного кабелю, а зв'язок з господарем об'єкту охорони підтримується за допомогою мобільного телефону. Якщо спрацьовують датчики руху або температури на об'єкті охорони gsm на телефон господаря відправляється SMS, а також надходить дзвінок з повідомленням про загрозу. Тому, у власника з'явиться можливість відреагувати на загрозу. Це основна функція пристроїв охорони gsm. Але є різні моделі, в яких можуть бути передбачені такі додаткові функції як, наприклад, включення звукової або світлової сигналізації або вбудованого мікрофона для прослуховування охоронюваного об'єкта.

У надійності, компактності і простоті охорони своєї власності замислюються багато. Причому це стосується різних видів рухомої і нерухомої власності, наприклад, заміських будинків, квартир, гаражів або офісів. І зараз сучасні іноземні технології пропонують новий засіб охорони - сигналізації gsm. Вони в порівнянні з іншими охоронними системами, які вимагають професійної і дорогої установки, а також платного обслуговування в подальшому, має низку переваг.

Більшість з нас може міркувати, що GSM-сигналізація - цікава річ, але ми прекрасно можемо обійтися і без неї. Ну повідомить вона, що проникли на дачу, що тепер мені вночі їхати розбиратися. Та нехай краще все вкрадуть, ніж ризикувати своїм здоров'ям. Все життя ніхто не лазив, та й гідні моделі не так вже й дешеві. Так можна було міркувати років десять тому, коли найпростіша сигналізація з центральним замком на автомобілі вважалася розкішшю. Але зараз захистити автомобіль від викрадення - це норма. А для чого захищати нерухомість, якщо вона нерухомість? Але час йде, і ставлення до охорони майна змінюється в основному тільки після того, як відбудеться неприємна ситуація.

І зараз GSM-сигналізації - це щось нове в системі охорони, які з'явилися нещодавно. Але ті, хто вже встановив і спробував відчуття захищеності з охороною gsm - ніколи не відмовиться. Мине небагато часу, і GSM-сигналізації стоятимуть у багатьох в будинках, квартирах, гаражах. Але, можливо, за цей час хтось і втратить свого майна, так як кількість крадіжок зараз зростає.

Особливостями даної системи є те, що вона може охороняти великі будинки, квартири, офіси, магазини. При збої мережі електроживлення на телефон відправляється SMS-повідомлення з повідомленням. Простота установки і настройки даної системи не потребують монтажних робіт, які коштують не дешево.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі