gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини компаній Середній співробітник Apple в два рази продуктивніший за інженера Google

Середній співробітник Apple в два рази продуктивніший за інженера Google

Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Четвер, 02 березня 2017, 21:28

Компанія Periscopic оприлюднила інфографіку, на якій зафіксована структура патентів Apple і Google. Після проведення ряду досліджень фахівці прийшли до висновку, що середньостатистичний інженер Apple представляє більш результативні проекти, спрямовані на залучення додаткової аудиторії потенційних клієнтів на відміну від Google, яка досягла успіху менше свого конкурента, що відбивається як на робочому процесі, так і на якості комплектуючих, що випускаються електронними гігантами.

На графіках представлена ​​інформація, що згадується в заявці, а також зі скількома людьми треба працювати для досягнення бажаного результату. Аналітикам стояла непроста, але в той же час цікава робота з вивчення заявок на патенти Apple і Google за останні 10 років, а також імен винахідників.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині smarts.ua ви можете придбати сучасні потужні гаджети за найкращими цінами вже сьогодні.

Більшість патентів відноситься до графіку Apple, доступному для ознайомлення нижче, на якому фігурує темне ядро. На думку експертів, які вивчили специфіку роботи команди, що складається перевага з новаторів і експериментаторів, в обов'язки яких входить удосконалення нинішніх технологій, оригінальність проектів не викликає сумнівів. На лівому графіку патентів Google відзначається менш щільна структура; при цьому кількість доступних патентів визначається відповідно до числа співробітників в більшу сторону.

Apple подала не менше 10 000 патентів за участю 5 000 інженерів. Для порівняння: в Google близько 8 888 інженерів є авторами розробок 12 386 патентних заявок. На думку аналітиків, найближчим часом слід очікувати скорочення дистанції між девайсами, розробленими Apple і Google. Повідомляється, що засновники Google взяли участь в цілому, в підготовці патентів, які налічують не менше 25 заявок.

Слід зазначити, що більша частина патентів, реалізованих фахівцями Apple, превалює над заявками конкурентної компанії, в якій бере участь не менше 4-х фахівців. Над патентної заявки в Google працюють не менше 2-х фахівців. Останні вказані як найбільш продуктивні співробітники, пропозиції яких розглядаються керівництвом компанії із завидною регулярністю.

На думку фахівців, інженери, що працюють в компанії з Купертіно, в кілька рез перевершують співробітників Google. Відзначається, що один зі співробітників компанії конкурента, раніше брав участь в підготовці дев'яти патентів, не йде ні в яке порівняння другого співробітника, який працює над двома проектами; при цьому результати були менш очікуваними.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 березня 2017, 11:34
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі