gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Samsung відкликає Note 7 і в Китаї

Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Середа, 09 листопада 2016, 01:13

Смартфони Samsung Note 7, продані в Китаї, не запам'яталися численними випадками самозаймання, подібно інцидентів в інших країнах, про які йшлося раніше, що може бути пов'язано з використанням батарей іншого виробника. Однак, в Samsung згадали і про них.

У заяві, розміщеній на китайському сайті, компанія оголосила в принципі те ж саме, про що вже повідомлялося повсюдно — виробник зупиняє продажу і заміну Note, і всі бажаючі можуть повернути пристрої для обміну. Спочатку Note 7, виготовлені для китайського ринку, не входили в кампанію відкликання, так як їх акумулятори не були розроблені сумно відомою дочірньою Samsung SDI. Завдяки цьому Samsung лише відкликав близько двох тисяч гаджетів, проданих сторонніми магазинами до офіційного запуску продажів в країні.

Тепер ставки підвищилися і Samsung не сподівається ні на що, адже останні інциденти з «безпечними» заміненими пристроями свідчать про те, що проблема може полягати в чомусь іншому, не тільки в несправній батареї, що призводить до з'єднання анода і катода під тиском з наступним виділенням тепла.

Друзі сайту: на сторінці http://riostar.com.ua/samsung/samsung-galaxy-j7-sm-j700h ви можете вибрати собі цікавий та красивий чохол для смартфону Samsung Galaxy J7.

Незалежно від того, що поки належить з'ясувати, криється проблема в хімії, контролері або всьому згаданому, Samsung до розслідування із залученням відповідних органів просить всіх власників Note 7 в Китаї повернути свої пристрої для повернення або обміну.

Всього 190984 таких телефонів було продано в Китаї, згідно пам'ятці на веб-сайті регулятора GAQSIQ, але це все-таки удар, враховуючи спроби Samsung відновити становище в країні. Далі подано заяву китайського відділення: «Дорогі китайські споживачі. Останні події, пов'язані з живленням Note 7, принесли вам тривогу, і ми висловлюємо наші щирі вибачення. Ми надаємо велике значення спалахам пристроїв, які сталися останнім часом у вас вдома і за кордоном. Щоб забезпечити китайським споживачам відчуття безпеки при використанні наших продуктів, ми вирішили припинити продаж продуктів Note 7 National Bank Edition в Китаї, відкликавши в материковій частині Китаю всі продукти BNM Edition.

При поверненні продукту або заміну продукції на іншу і прийнятті інших конкретних заходів, ми повинні активно співпрацювати з відповідними урядовими відомствами. Ми зобов'язалися докласти всіх зусиль для безперешкодного і ефективного забезпечення здійснення відповідних заходів.

Для отримання додаткової інформації ми запустимо сторінку на офіційному сайті (samsung.com/cn), також споживачі можуть уточнити конкретну ситуацію, звернувшись до сервісного центру (400-810-5858). Ми ще раз висловлюємо наші щирі вибачення китайським користувачам за незручності. Samsung дотримується девізу «Китайський народ любить робити бізнес і вносить свій внесок у соціальне підприємство Китаю», зобов'язуючись підтримувати якість і сервіс в першу чергу, щоб поставляти кращі продукти і досвід».


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі