gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
SMS-маркетинг: найважливіші переваги
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Понеділок, 21 вересня 2020, 21:28

SMS-розсилка - це рекламний інструмент, яким користується все більше і більше компаній. Він пропонує можливість швидко зв'язатися з обраною групою одержувачів з рекламним повідомленням і спонукати їх до виконання певної дії - найчастіше до покупки продукту, що просувається або послуги. Постійно зростаючу популярність SMS-маркетингу дуже легко пояснити. Це ефективний і недорогий інструмент, за допомогою якого ви можете ще краще просувати свій бренд.

 

 

Що таке SMS-маркетинг?

SMS-маркетинг - це рекламний інструмент, який заснований на відправку коротких текстових повідомлень на мобільні номери, що зберігаються в базі даних компанії. Перед тим, як почати маркетингову кампанію по SMS, кожен підприємець повинен подбати про те, щоб отримати номери телефонів клієнтів або інших людей, зацікавлених в його послугах, і зібрати їх у своїй базі даних.

Дані клієнтів, зібрані в одному файлі, можуть потім використовуватися для відправки повідомлень. Однак зверніть увагу, що для того, щоб ви могли відправляти рекламні SMS-повідомлення, кожен одержувач повинен погодитися на їх отримання. Які найбільш важливі переваги використання SMS-маркетингу?

SMS-маркетинг дозволяє швидко і безпосередньо звертатися до клієнтів

Найважливішою перевагою, яку має sms-рассылка, є можливість прямого контакту з усіма людьми, зацікавленими у ваших послугах. Згідно зі статистикою, 93% людей читають отримане текстове повідомлення, як тільки вона доставляється на мобільний телефон. Висока ефективність рекламних кампаній, що проводяться за допомогою SMS, також гарантується широким використанням мобільних телефонів і смартфонів, які є у кожного під рукою.

Перевага спілкування з клієнтами за допомогою SMS - це ще і швидкість доставки повідомлень. Рішення для масової відправки текстових повідомлень дозволяють відправляти навіть тисячі SMS, які досягають телефонів одержувачів всього за кілька хвилин.

SMS-маркетинг дозволяє персоналізувати зміст повідомлення

Справа в тому, що текстові повідомлення короткі. Однак, це також може бути перевагою. Чітке і лаконічне рекламне повідомлення сягає одержувачів набагато краще, ніж довгі повідомлення, які використовуються, наприклад, в кампаніях по електронній пошті.

Щоб повідомлення, яке ви надсилаєте, викликало у одержувача позитивні асоціації, воно повинно бути правильно персоналізоване. Персоналізація повідомлення дозволяє ефективно скоротити відстань між відправником і отримувачем, встановивши позитивні відносини.

SMS-маркетинг не тільки для інформування про акції

Перевагою SMS-розсилок також є їх універсальність - це інструмент, який можна використовувати не тільки для інформування клієнтів про рекламні кампанії, продажах і нових пропонованих продуктах. Клієнти обов'язково оцінять SMS-повідомлення, що інформують їх про поточний статус замовлення, відправлення товарів та інших важливих діях, пов'язаних із замовленням.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі