gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Широкоформатне цифрове телебачення 16:9
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 березня 2017, 17:28

Звичний для нас формат телебачення 4:3, тобто по горизонталі (ширина) 4 одиниці, а по вертикалі (висота) 3 одиниці. Це визначено специфікою телевізійного сигналу. Хоча зараз на ринку все популярнішими стають широкоформатні телевізори з співвідношенням 16: 9. Це пов'язано з тим, що DVD фільми і деякі програми випускаються в такому форматі.

Однак телебачення, за рідкісним винятком, передає у форматі 4:3. Якщо дивитися звичайні телепрограми на широкоформатному екрані, то по периметру залишаться чорні місця. Але виробники таких телевізорів передбачають автоматичне розширення зображення по всьому екрану, при цьому «зрізається» верх і низ картинки, що не критично для телепрограм. У більш прогресивних моделях передбачено нелінійне збільшення картинки - центр залишається незмінним, верх і низ незначно стискаються, праворуч і ліворуч відбувається розтягування. До такого зображення потрібно звикнути.

Існує також формат кіно 2,35:1. Якщо дивитися такий фільм на екрані 16:9, то і тут будуть верхня і нижня чорні смуги.

Виникає питання, що буде, якщо широкоформатне кіно дивитися на стандартному екрані 4: 3? Для зміни похибок такого перегляду адаптують картинки таким чином, щоб передати сюжет фільмів глядачам. На жаль, при такій обробці втрачаються деякі сцени і задумки режисерів.

Звичайно, led телевизоры, які ви можете придбати на сайті palladium.ua з форматом екрана 16:9 оптимально підходять для перегляду фільмів, все ж на них можна дивитися телепередачі. Особливо зручно дивитися спортивні змагання, так як отримуємо більший огляд поля або траси. А також з'явилися програми, сумісні з широким форматом. Наприклад, Discovery Channel.

Коли Ви вибираєте телевізор, то для того щоб визначитися, яке співвідношення сторін екрану вибрати, врахуйте, що Ви найчастіше дивитеся. Якщо широкоформатні фільми, то вибирайте модель з форматом екрану 16: 9. Якщо Ви витрачаєте більше 15% часу на перегляд передач в стандартному форматі, то вибирайте такий екран. Проблема в тому, що якщо на екрані з широким форматом дивитися зображення у форматі 4: 3 більше 15% часу, то виникає ефект «burn-in», тобто накладення картинок. Цей ефект характерний для променевих телевізорів, іноді і для плазмових. LCD телевізори не схильні до такого ефекту. Виробники плазмових панелей теж практично вирішили цю проблему. Вона залишилася актуальною для променевих широкоформатних телевізорів.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі