gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що важливо знати про SEO-аудит сайту?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Вівторок, 04 серпня 2020, 22:22

 

Кожен досвідчений SЕО-фахівець з легкістю приведе чимало прикладів зі своєї практики, коли клієнти демонстрували повне нерозуміння того, як і навіщо робиться аудит сайту. Цим вони значно ускладнювали відносини з оптимізатором і досягнення заповітного ТОПу пошукової видачі. Тому варто дещо прояснити щодо аудитів, щоб власникам сайтів легше було об'єктивно оцінювати ситуацію.

 

 

Чи необхідний аудит?

Сеошники, які вже далеко не перший рік надають SЕО-послуги, часто проводять паралелі між аудитом і аналізами у лікаря, що призначаються для встановлення точної клінічної картини. У такому випадку, чи може хто-небудь собі уявити, що пацієнт відмовляється від призначених лікарем аналізів і процедур, що дозволяють пролити світло на стан хворого і виявити причини недуги? Напевно, немає. Але деякі власники сайтів щодо сеошника і аудиту поводяться схожим чином.

Важливо усвідомити: без всебічного аудиту сеошник, як і доктор в проведеної аналогії, не зможе визначити, чи готовий сайт до просування. Тому оптимізатор не зможе усунути неявні помилки і скласти чіткий план дій, який в найкоротші терміни призведе до отримання позитивних результатів.

Як потрібно ставитися до безкоштовних аудитів

Розуміючи, що без аудиту нікуди, деякі власники сайтів все одно намагаються бути в числі найрозумніших. Вони замовляють пропонований повсюдно безкоштовний аудит замість того, щоб відразу замовити SЕО-просування у досвідченого фахівця, який пропонує весь комплекс послуг з просування. За рахунок такого кроку вони намагаються заощадити кошти і час. Незважаючи на те, що це, здавалося б, повинно бути очевидно, але багато наполегливо вірять в можливість отримання чогось хорошого на халяву. Тому варто прояснити - користь від отриманого на безоплатній основі аудиту практично нульова.

Пояснюється це просто. По-перше, поважаючий себе професіонал не стане витрачати сили і час даремно, щоб скласти комусь якісний аудит і подарувати його. У зв'язку з цим безкоштовний аудит роблять не люди, а програми і сервіси, які не вникають в особливості сайту і тематики, а виявляють якісь очевидні і часто незначні моменти. По-друге, потрібно розуміти, що досвідчений сеошник здійснює комплексный анализ сайта по ряду напрямків, перевіряючи зручність користування, оцінюючи конкурентів тощо. Ну, а безкоштовним може бути тільки технічний аудит.

Тому для кожного має бути очевидно, що потрібно замовити SEO-аудит сайту у досвідченого фахівця і не шкодувати про що виділяються для цього засобах, які незабаром швидко окупляться.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 серпня 2020, 22:32
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі