gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що таке віддалений робочий стіл?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Субота, 25 липня 2020, 14:00

 

Віддалений робочий стіл допомагає налагодити ефективну спільну роботу з будь-якої точки світу і з будь-якого девайса. Підключатися можна з ноутбука, домашнього комп'ютера і навіть зі смартфона. Для того щоб зайти на свій віддалений робочий стіл, кожен користувач проходить двофакторну авторизацію, щоб отримати мінімізацію ризиків злому. Також безпека забезпечується настройками акаунта - працівники мають доступ тільки до тієї інформації, яка їм необхідна по роботі, що дозволяє запобігти витоку важливих даних.

 

 

Таке рішення добре масштабується. Це означає, що в будь-який момент можна підключити додаткові віддалені робочі столи або видалити вже наявні. Послуга найчастіше поставляється з уже готовою інфраструктурою та програмним забезпеченням. Не потрібно витрачатися на покупку ліцензійного ПЗ і оплату праці IT-фахівця, який буде його налаштовувати.

Архітектура віддаленого робочого стола складається з головного комп'ютера, на якому є права адміністратора, і робітників - якими він управляє віддалено через інтернет або по локальній мережі. Два настроюються рівня доступу дозволяють забезпечити необхідний контроль, управління і безпеку. Іншими словами, на фізичному RDP сервере створюються віртуальні машини або окремі робочі місця.

Машини можуть бути ізольовані або використовуватися спільно. Tenant-метод (ізольований) підійде для тих, хто працює з великими масивами даних, де потрібна максимальна автономія і одноосібне використання ресурсів. Multi-tenant (орендний) метод влаштує більшість компаній - він недорогий в реалізації, досить надійний, за допомогою налаштувань можна чесно розподілити ресурси між віддаленими робочими столами. В обох варіантах ОС буде працювати тільки при зверненні, відключаюся по завершенні сеансу для економії ресурсів і бюджету.

Оптимізація витрат відбувається також завдяки зниженню бюджету на кожного окремого співробітника, який користується віддаленим робочим столом - на віртуальному сервері вже встановлені всі потрібні робочі програми, які своєчасно оновлюються. Послуга передбачає персоналізовану настройку.

Види віддаленого адміністрування

Віддалене адміністрування робочого столу дозволяє підвищити ефективність роботи співробітників. Це звична багатьом опція встановлена ​​в будь-якій сучасній ОС. Можна скористатися вбудованою або сторонніми продуктами.

Як можна адмініструвати віддалений робочий стіл:

  • комп'ютер-мережу;
  • комп'ютер-комп'ютер;
  • термінал-комп'ютер;
  • мережу-мережу.

Вибирати оптимальний спосіб слід виходячи з параметрів мережі, виду діяльності компанії і цілей. Наприклад, термінал-термінал дозволить оптимізувати роботу банківської сфери; комп'ютер-мережу підійде для інтернет-точки або кафе. Системний адміністратор зможе контролювати окремі девайси або цілі локальні корпоративні мережі.

Навіщо потрібно віддалене адміністрування робочих столів:

  • виявити і усунути збої і помилки на апаратному та програмному рівнях;
  • моніторити стан системи і вчасно виправляти помилки і конфлікти;
  • стежити за цільовим використанням ресурсів;
  • запобігати зломи, витік і крадіжку даних.

Питання безпеки - одні з найбільш критичних в хмарної інфраструктурі. Прогалини в безпеки віддалених робочих столів закриваються стандартними методами: шифруванням, двофакторною аутентифікацією, налаштуванням обмежень і винятків, антивірусним програмним забезпеченням і Firewall.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі