gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що таке редуктор ГБО?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Вівторок, 30 червня 2020, 15:03

 

Підвищення цін на бензин змушує власників автомобілів шукати способи економити на паливі. Одним з найбільш популярних варіантів є встановлення газобалонного обладнання. Особлива роль в системі ГБО належить редуктору. Його конструкція допомагає підтримувати робочий газовий тиск в розміщеному обладнанні, формуючи порцію палива для впорскування в мотор. На сьогоднішній день можна придбати різні моделі редукторів ГБО.

 

 

Основна роль редуктора

Сучасний редуктор ГБО покоління є обов'язковим компонентом газобалонного спецобладнання. Газ під підвищеним тиском з балона подається в редуктор, а на його виході тиск стабілізується для нормальної роботи ГБО. При цьому головною метою пропанового редуктора вважається те, щоб газ випаровувався з рідкої фази в парову. Багато редуктори для пропан-бутану володіють 1 ступінчастим пристроєм. Щоб знизити тиск в метанових аналогах застосовуються 2 ступені або більше. До речі, придбати редуктор для ГБО 2 покоління радимо за даним посиланням https://lpg-gas.com.ua/reduktora/reduktora-2-pokolenie/ вже зараз.

Від якості редуктора безпосередньо залежить потужна, стабільна і чітка робота мотора на газу, а заодно рівень економічності показників паливного витрати.

Два основних види редуктора - вакуумний і електронний. Вакуумний варіант вважається більш безпечним під час перемикання з бензину, оскільки не відразу здійснює подачу газового палива в приймальний колектор, а лише після набору конкретного числа обертань. Хоча на електронному редукторі можна швидше зрушити з місця нетерплячому автовласникові.

Перед тим, як газовий редуктор почне власну роботу, його потрібно добре прогріти. Температура рідини охолодження, при якій відбувається включення редуктора, повинна бути рівним не менше сорока градусів, що особливо важливо взимку.

Який редуктор ГБО вибрати?

Який редуктор краще вибрати під певний автомобіль, підбирається редуктор ГБО в залежності від параметрів потужності з урахуванням того, що він повинен створювати потрібний тиск в кожному режимі експлуатації. Як правило, малого резерву по потужності вистачає для нормального функціонування вироби навіть при негативних температурах. Газовий редуктор обов'язково повинен бути приєднаний до системи рухового охолодження, яка в цьому випадку підігріває редуктор.

Перед придбанням слід переконатися, що товари сертифіковані. Потужність редуктора підбирається з резервом десять-двадцять відсотків до потужності двигуна машини.

Якісні редуктори ГБО володіють багатьма важливими позитивними критеріями, серед яких можна виділити наступні:

- тривалий ресурс безвідмовної і постійної роботи;

- окупність в гранично стислий період;

- підтримка стабільної роботи мотора і інших систем машини;

- просте перемикання з бензину безпосередньо на газ і назад;

- чудові волого - і пилозахисні параметри редуктора;

- надійна і безпечна експлуатація, забезпечення подачі палива в широкому температурному діапазоні;

- ремонтопридатність механізму;

- малі габарити, щоб конструкцію можна було зручно розміщувати в підкапотному просторі;

- незначна ступінь викиду СО в атмосферу.

Газовий редуктор повинен володіти «продуманої» фіксацією, щоб при монтажі не з'являлося проблем. Найкраще, щоб способів фіксації було кілька, наявність особливих кронштейнів теж вітаються, оскільки в певних випадках виріб насправді просто ніде «увіткнути».

Важливо враховувати, що не рекомендується встановлювати і налаштовувати редуктор ГБО власними силами, якщо відсутні необхідні знання та досвід. Будь-які неточності здатні викликати збій в роботі системи і її поломки.

Щоб редуктор нормально функціонував, важливо його періодично обслуговувати. Редуктора ГБО найкраще купувати в спеціалізованому інтернет-магазині надійних постачальників. Продукція кращих виробників відповідає заявленим показникам і якості.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі