gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що таке лиття пластмас під тиском?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Вівторок, 14 липня 2020, 20:26

 

Деталі з пластмаси широко використовуються у всіх галузях промисловості. Сфера діяльності людини також пов'язана з використанням пластику від будівельних матеріалів та побутової техніки до кухонного начиння. Найпопулярнішим способом виготовлення різних виробів є технологія лиття пластмас під тиском.

 

 

Сучасне обладнання дає можливість автоматизувати виробничий процес і отримувати продукцію з відмінними технічними характеристиками в стислі терміни при мінімальних вкладеннях коштів. Полімерні вироби підлягають вторинній переробці, тому є екологічним матеріалом. Якщо вас цікавить лиття поліаміду, то радимо перейти за даним посиланням https://tisprofile.com/ru/poslugi/littja-virobiv-iz-plastmas/poliamid вже зараз.

Що таке лиття пластмас під тиском?

Багатосерійне і масове виробництво пластикових деталей передбачає складний технологічний процес по впорскуванню розплавленого пластику під високим тиском в підготовлену ливарні форми, виготовлену з металу. Рідка маса рівномірно заповнює обсяг і кристалізується, набуваючи необхідну форму. Завдяки технології лиття під тиском вдається отримати якісні вироби. Для реалізації методу застосовується складне дороге обладнання, що забезпечує високу продуктивність. З використанням даного способу проводиться майже половина полімерних деталей. В якості сировини для виробничого процесу застосовуються гранули термопластів, а також термореактивні порошки, які надають готовим виробам необхідні фізичні та експлуатаційні якості. Термопластичні компоненти зберігають свої параметри при вторинній переробці, а термореактивні піддаються безповоротним хімічним реакціям і утворюють неплавкий матеріал.

Підготовлені полімерні компоненти завантажуються в бункер литтєвої машини, в якому вони плавляться і гомогенізуються. Далі маса на швидкості, завдяки створюваному тиску, впорскується через спеціальні канали в підготовлену форму. Відбувається швидке заповнення порожнини. Після застигання утворюється виливок. Від швидкості уприскування залежить якість полімерних виробів. Більшою популярністю користуються черв'ячні пластикатора. Вони характеризуються високою продуктивністю і кращою гомогенізацією розплавленої маси. Менш популярне обладнання поршневого типу. Воно забезпечує подачу розплавленого полімеру з високою швидкістю в ливарні форми і надає можливість отримати ефект мармуру в разі підготовки суміші з різнокольорових пластмас. На виробництві допускається використання роздільного методу. Він передбачає підготовку розплавленої маси в предпластикаторі з черв'ячним механізмом, а дозування і впорскування в'язкої маси в форму виконується завдяки обладнанню поршневого типу.

Область застосування лиття полімерів під тиском

Застосовуючи технологію, яка передбачає лиття пластмас під тиском, надається можливість виготовити прості і складні пластикові деталі. При цьому відсутні обмеження по габаритах і кількості виробів. Даний спосіб застосовується в автомобілебудуванні, електроніці, хімічній і багатьох інших галузях промисловості. З використанням способу лиття пластмас вдається швидко і з необхідним рівнем якості виготовити:

  • різні упаковки, кришки і різні ковпачки;
  • широкий асортимент дитячих іграшок;
  • корпусу і комплектуючі для електронної техніки;
  • комплектуючі для медичного обладнання та інші вироби.

Переваги даної технології

Для виробництва великих партій виробів з полімерів технологія лиття пластмас під тиском характеризується перевагами, які полягають у високій точності відливу. Завдяки інжектування розплавленої маси з підвищеною швидкістю забезпечується рівномірне наповнення форми, включаючи мікроскопічні отвори. Метод характеризується багатьма перевагами, завдяки яким він користується популярністю:

  • Можливість виробництва виробів будь-якої геометричної форми і ступеня складності. Виготовляються тонкостінні деталі. Складність конструкції залежить від прес-форми, що має високу деталізацію і враховує всі вигини, а також отвори майбутнього виробу.
  • Відсутність потреби в подальшій механічній обробці деталей. Деякі складні по конструкції вироби можуть піддаватися мінімальній обробці.
  • Масове виробництво необмеженої кількості пластикових деталей. Термін експлуатації металевих прес-форм обчислюється десятками років, тому вони застосовуються для виготовлення величезної кількості полімерних виробів.
  • Швидка окупність при організації виробництва великої партії пластмасової продукції. При цьому собівартість одного виробу зменшується без погіршення якості при збільшенні кількості вироблених примірників. Така залежність пояснюється разовим вкладенням коштів на підготовчому етапі до випуску певного типу товару.

Технологія, що передбачає тиск лиття, відрізняється істотними витратами на етапі підготовки, тому для виготовлення одиничних виробів або дрібних партій її використання є нерентабельним.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні коментарі