gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що таке кіберспорт?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 15 травня 2019, 20:12

Кіберспорт або, як його називають у всьому світі, e-Sports являє собою змагання, що відбуваються в віртуальному просторі і моделюються за допомогою комп'ютерних технологій. У нашій країні (вперше в світі) він був визнаний спортивною дисципліною ще в 2001 році, потім виникли бюрократичні перепони, через що кіберспорт втратив цей статус у 2006 році, однак через 10 років знову був включений в офіційні види спорту поряд з футболом, баскетболом і ін.

Для більшості комп'ютерні ігри - це просто розвага, причому не завжди з їх точки зору невинне, особливо для дітей і підлітків. Однак змагання з кіберспорту здатні розвіяти стереотипи, що склалися, а їх видовищність і динамічність доводять, що цей вид спорту здатний зацікавити мільйони уболівальників у всьому світі. Ось чому за новинами кіберспорту Columbus так напружено стежать всі любителі і знавці комп'ютерних ігор.

Чим так приваблює кіберспорт

Перш за все, кіберспорт приваблює своєю масовістю і доступністю. Що стосується масовості, то тут все зрозуміло - сьогодні стільки людей будь-якого віку грає в комп'ютерні ігри, що порахувати їх просто неможливо.

Що ж стосується доступності, то в цьому плані у кіберспорту великі переваги перед іншими спортивними дисциплінами. Погодьтеся, що для участі навіть у дворовій футбольній команді потрібно володіти певними фізичними даними, в киберспорте ж цих обмежень немає - він доступний навіть людям з обмеженими можливостями.

Ще одна перевага кіберспорту - можливість завдяки Інтернету сформувати команду з людей, що знаходяться один від одного за тисячі кілометрів, які познайомилися тільки в процесі гри, але зуміли перейнятися командним духом, подружитися і діяти злагоджено і відповідально.

Кіберспортивні вболівальники по-справжньому залучені в гру і в більшості випадків є її активними учасниками. У футболі чи хокеї таке неймовірно, а ось в комп'ютерних іграх - цілком реально.

Далеко не кожна комп'ютерна гра може вважатися кіберспортивною і підходящою для змагань: одна з головних вимог до таких ігор - щоб гравці мали можливість проявити в ній свою майстерність, а не просто розраховували на удачу. Майстерність полягає у володінні навичками як персональної, так і командної гри. Як правило, розробники вже спочатку визначають, чи буде їхня гра призначена для спортивних змагань або орієнтована виключно на розвагу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі