gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Що таке кібербезпека?

Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Вівторок, 23 лютого 2021, 14:53

 

Кібербезпека - комплекс заходів, основне завдання яких полягає в забезпеченні захисту систем, мереж, програмних комплексів і продуктів від кібератак і стороннього проникнення. При здійсненні атак зловмисники зазвичай намагаються заволодіти конфіденційними даними, змінити їх або знищити з метою подальшого вимагання грошей або для порушення бізнес-процесів.

 

 

Інтеграція дієвих заходів щодо кібербезпеки - трудомісткий процес в сучасних умовах, тому що з кожним роком стає все більше пристроїв, мереж, систем, а кіберзлочинці постійно придумують і реалізовують нові види кібератак.

Правильна організація кібербезпеки - це створення багаторівневого захисту для пристроїв, програмних комплексів, мереж, конфіденційної інформації. При правильній організації налагоджена взаємодія співробітників компанії, процесів, використовуваних технологій, що укупі дозволяє ефективно захищатися від атак кіберзлочинців і запобігати їм.

Забезпечення кібербезпеки - вкрай важливий захід на всіх рівнях. Починаючи від простих користувачів і закінчуючи великими державними установами, комерційними організаціями. Тому кожна людина, компанія і держслужби зобов'язані забезпечувати захист конфіденційних даних, використовуваних пристроїв і систем. Починати необхідно з підвищення цифрової грамотності населення країни, а також радимо звернутися до професіоналів, перейшовши на сайт HTTPS://bitdefender.ua/ вже зараз.

Основні види кіберзагроз

  1. Фішинг. Отримання співробітниками компанії фейкових email-листів, які спочатку здаються благонадійними. Шахраї в цьому випадку намагаються вкрасти конфіденційні відомості, компрометувати внутрішню мережу компанії для подальшого вимагання грошей.
  2. Віруси-вимагачі. Шкідливий софт, який блокує на пристрої користувача доступ до певних розділів системи або файлів, вимагаючи викупу. Після перерахування грошей ніхто не може гарантувати повернення доступу.
  3. Шкідливе ПЗ. Програмне забезпечення, яке використовується кіберзлочинцями для отримання неправомірного доступу до пристрою і нанесення йому шкоди.
  4. Соціальна інженерія. Пряме (приватне) взаємодія з користувачем від імені знайомого або незнайомого йому людини з різними проханнями: продиктувати присланий код, відправити грошей на банківську карту, сказати свій номер телефону, надати авторизовані дані і т. п.

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі