gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Що таке QA Automation і як стати тестувальником з нуля?
Що таке QA Automation і як стати тестувальником з нуля?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 серпня 2019, 21:16

Без технологій QA тестування айті-продукти не могли б претендувати на серйозний рівень якості. Розробники створюють програмне забезпечення. Але тільки тестувальник QA може гарантувати його життєздатність. Такий фахівець потрібен кожен команді. Давайте з'ясуємо, чим же він займається.

Що таке QA?

Неправильно сприймати термін тільки в розрізі IT. QA - це загальне поняття, яке перекладається з англійської як "забезпечення якості". Складний процес охоплює всі етапи створення, випуску та експлуатації продукту (причому не обов'язково програмного). QA Testing передбачає вивчення продукту в різних умовах, пошук дефектів і шляхів їх виправлення. Це невід'ємна частина розробки.

Що таке QA Automation? Це, якщо завгодно, забезпечення якості продукту, в якому перевірки автоматизовані. Давайте розберемо докладніше.

QA Automation vs QA Manual

Професія тестувальника має дві основні ролі. Перша - QA-мануальщик. Він придумує і пише сценарії перевірки, виявляє лаги і уразливості, аналізує результати тестів, веде документацію, відстежує виправлення. Робота тестером-автоматизатором передбачає переклад написаних колегою кейсів в програми. Він розробляє скрипти для виконання рутинних функцій тестування. Мануальщик перевіряє вручну. Створювати автотест - завдання фахівця з QA Automation. Що це дає команді? Час і ресурси для інших, більш творчих видів робіт.

Багато хто приходить в автоматизацію з мануального тестування. Це відбувається, коли фахівцеві набридає вирішувати одноманітні проблеми, його душа вимагає челенджу. До того ж Quality Assurance Engineer зі спеціалізацією в автоматизації отримує більше, ніж колеги-мануальщики. Але потрібно бути готовим до серйозного навчання.

Як стати QA Automation інженером?

Головна складність професії в її багатопрофільність. Адже QA інженер-автоматор - це одночасно і тестувальник ПЗ, і програміст. Стрімкий розвиток технологій не полегшує життя. Так що на питання, як стати тестувальником, немає простої відповіді. Але є спосіб, як освоїти спеціальність швидко і ефективно. Це курси QA Automation у Києві. Заняття, побудовані на практиці, і досвідчені ментори приведуть вас в непросту професію з потрібними навичками і вміннями.

Необхідно розуміти, що курси - це не панацея. Як стати тестувальником з нуля? Вчитися і працювати над собою. А ще не варто забувати, що тестувальник - це ще й особливий склад розуму. Здатність бачити помилки і вміння аналізувати - невід'ємні якості. Окрім цього, ви можете обрати інший напрямок навчання - курс QA Manual, все залежить від вашого бажання.

Що потрібно знати тестувальнику?

Розберемо докладніше хард-скіллс. Для роботи на позиції Junior QA Engineer в Automation-напрямку потрібно опанувати:

  • ручним тестуванням;

  • інструментами та бібліотеками автоматизації;

  • програмуванням (ООП, структури даних, мова для написання тестів).

Крім того, необхідні знання технічної англійської, баз даних, а також адміністрування Linux.

QA Engineer - це динамічна професія. Рости і вчитися доведеться постійно.

Шляхи розвитку QA Automation Engineer

Отже, сталося, ви тестувальник ПЗ. З чого почати кар'єрний ріст? Очевидне рішення - розвиватися у своїй сфері. Рости від Junior до Head of Department.

Для багатьох посад QA Engineer стає точкою входу в програмування. Тестер-автоматизатор може перекваліфікуватися в розробника.

Є і третій шлях. QA інженер може перетворитися в менеджера проектів. Розуміння аспектів якісного продукту тут як не можна до речі.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі