gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що таке Бітрікс24?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Четвер, 13 серпня 2020, 21:37

 

Бітрікс24 - це система для управління бізнесом, яка містить цілий арсенал інструментів: трекер завдань, хмарний диск, CRM, конструктор сайтів та інтернет-магазинів, чати, аналітику, звіти, корпоративну базу знань і багато іншого.

 

 

Бітрікс24 представлений в хмарній та коробковій версіях. У хмарної досить зареєструватися і можна приступати до роботи. Коробкова встановлюється на сервер клієнта або на хостингу, її потрібно налаштовувати. Якщо вас цікавить Бітрікс24, то радимо перейти за посиланням https://www.wise-solutions.com.ua/services/erp/ вже зараз.

Працювати з порталом можна як на десктопних, так і на мобільних пристроях. У другому випадку досить завантажити та встановити мобільний додаток.

Основні інструменти Бітрікс24

CRM CRM - система для управління продажами. В CRM збирається і зберігається інформація про клієнтів та взаєминах з ними.

Основні сутності CRM - лід (потенційний клієнт), контакти та компанії, угода.

Автоматизувати рутинні дії в CRM допомагають роботи. Вони можуть відправляти нагадування менеджерам, розсилати повідомлення клієнтам, ставити завдання співробітникам.

Прямо в CRM можна формувати рахунки, акти, договори та інші документи. До слова, роботи також здатні автоматично створювати документи, досить їх налаштувати відповідним чином.

Аналітика

У Бітрікс24 є вбудована наскрізна і CRM-аналітика. З її допомогою набагато простіше приймати правильні управлінські рішення.

CRM-маркетинг

У Бітрікс24 зберігається інформація по кожному клієнту, вся історія взаємодії з ним. На підставі цих даних можна визначати потреби клієнтів і робити їм персональні пропозиції як при первинних, так і при повторних продажах.

Сайти та інтернет-магазини

У Бітрікс24 є вбудований конструктор сайтів. Їх можна створювати як на основі готових шаблонів, так і «будувати» з окремих блоків.

Створені в Бітрікс24 сайти та магазини відразу інтегровані з CRM, тому інформація з форм, замовлення будуть без будь-яких додаткових налаштувань потрапляти в crm.

В інтернет-магазини можна вивантажувати товари з Інстаграм, а також передавати з цієї соц мережі замовлення.

Ще один плюс сайтів Бітрікс24 - вони відразу підготовлені для індексації пошуковими системами.

Завдання і проєкти

У Бітрікс24 можна ставити завдання співробітникам, вказуючи терміни виконання, відповідальних, співвиконавців, додаючи чек-листи, файли й налаштовуючи нагадування.

Прискорити постановку завдань допомагають шаблони.

А ще в задачах можна налаштовувати роботів, які будуть автоматично ставити нові завдання, змінювати відповідальних, розсилати листи.

Ставити завдання можна голосом. Для цього розроблено спеціальний модуль - Бітрікс24.Асистент. Крім постановки задач він може відправляти повідомлення в чат або призначати колегам зустрічі.

Жива стрічка

Жива стрічка - це сторінка, на якій в режимі реального часу виводяться новини, повідомлення, системні події.

За допомогою живої стрічки можна сповіщати співробітників, висловлювати їм подяки, ставити завдання, працювати з бізнес-процесами.

База знань

У Бітрікс24 є вбудована база знань. В одному з останніх релізів вона значно оновилася, стала набагато зручніше і функціональніша.

База знань, створена в Бітрікс24, зберігається на порталі. А це означає, що дані не загубляться при звільненні співробітників, інформацію легко знаходити за допомогою розумного пошуку, а ще можна налаштувати права доступу для редагування і читання кожної бази.

Кількість баз знань не обмежена однією. Наприклад, передбачена можливість створення wiki по кожному проєкту.

Диск

Організувати спільну роботу над документами допомагає хмарний диск.

Диск - це сховище файлів.

Користувачі можуть синхронізувати диск з папками на своєму комп'ютері.

Які документи доступні конкретного користувача залежить від налаштувань правок доступу. Налаштовувати доступ можна як до диска цілком, так і до окремої папки або файлу.

Ще одна дуже корисна функція диска - можливість відновлювати документи до однієї з попередніх версій. Якщо співробітник випадково видалив важливу інформацію - це не стане катастрофою.

Контакт центр

Контакт-центр дозволяє підключити до Бітрікс24 соціальні мережі, месенджери, телефонію, пошту і сайт. Завдяки цьому все спілкування з клієнтом буде зберігатися в CRM, не залежно від того, через який канал клієнт звернувся.

Якщо у вас є сайт, то для нього пропонується встановити безкоштовний віджет онлайн-чату.

Всі повідомлення клієнтів можна розподіляти між співробітниками за правилом черги. А якщо клієнт звернувся в неробочий час, то йому відповість автовідповідач. Особливо такий функціонал зручно використовувати для роботи гарячої лінії.

Спілкування співробітника з клієнтом можна оцінювати (оцінку ставить клієнт або керівник).

За комунікаціями збирається статистика, її потім можна переглядати у вигляді звітів.

Телефонія

Бітрікс24 можна використовувати для дзвінків всередині країни або за кордон. Для цього потрібно підключити свою АТС або орендувати телефонний номер.

Пошта

До порталу є можливість підключити як особисті поштові скриньки клієнтів, так і корпоративний email. Після цього пошту можна переглядати прямо з Бітрікс24, там же відповідати на листи, створювати на їх підставі завдання або зберігати в CRM.

Чат

Усередині порталу співробітники можуть спілкуватися через чат. Чат Бітрікс24 нітрохи не поступається звичним нам чатах соціальних мереж: є смайлики, історія повідомлень, можна відправляти файли або здійснювати дзвінки.

Через чат Бітрікс24 співробітники відповідають клієнтам, які звертаються в соціальних мережах або месенджерах.

Розширення можливостей порталу

Це далеко не повний список всіх можливостей Бітрікс24. Є ще облік робочого часу, тунелі продажів, календар, контроль стресу, розшифровка дзвінків в текст і т.д. А якщо штатних можливостей недостатньо, то варто скористатися каталогом додатків - там представлені програми, які додають на портал нові можливості.

Версію коробочки порталу можна доопрацьовувати під свої потреби. У хмарної версії з цим трохи складніше, але для більшості завдань штатних засобів зазвичай цілком вистачає.

Бітрікс24 є лідером на ринку. Користувачі вибирають Бітрікс24 за його великий інструментарій, надійність, гнучку тарифну сітку.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Четвер, 13 серпня 2020, 22:10
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі