gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Що потрібно знати про утеплення стін пінопластом зсередини?
Що потрібно знати про утеплення стін пінопластом зсередини?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
П'ятниця, 31 липня 2020, 14:53

В даний час вже рідко де можна побачити житлові будинки зі старими вікнами, на багатьох промислових об'єктах, одними з перших будуть замінені вікна. Не завжди при цьому враховується той факт, що багато тепла втрачається через стіни. Більшість блоків старого будівництва, а також залізобетонні конструкції мають дуже слабкі теплоізоляційні властивості.

 

 

Проекти реставрації житлових будинків найчастіше обмежуються ізоляцією тільки зовнішньої сторони будівель. Це хороше рішення, але якщо зовні такий ізоляції немає, то найкращим варіантом є ізоляція зсередини. Крім того, це хороше рішення для промислових приміщень, коли метою його є також приведення в порядок приміщення. При монтажі теплоізоляції зсередини є можливість вибору товщини ізоляційного матеріалу, а роботи можуть виконуватися в будь-який час року.

В кінцевому рахунку, зовнішній вигляд будівлі не змінюється, тому цей варіант часто використовується в разі складних архітектурних фасадів або історичному будівництві.

Найпростіше утеплити приміщення, використовуючи пенопласт ФениксЦентр, а якщо стіни рівні таку ізоляцію можна встановити навіть самому. На жаль, при ізоляції стін зсередини, необхідно зважати на те, що будуть деякі незручності.

По-перше, через збільшення товщини стін, зменшується корисна площа приміщення. Наступний недолік пов'язаний з тим, що утеплена масивна стіна добре вбирає в себе тепло і виявиться в зоні низьких температур. Це в свою чергу знижує теплову інерцію перегородок і погіршує клімат в приміщенні. Слід також враховувати, що в поєднанні з несучими стінами перегородки, як правило, не мають верств теплоізоляції, тому створюється не один "холодний" місток. Дослідження показали, що для ефективної теплоізоляції внутрішніх стін, товщина ізоляційного шару повинна становити не менше 50 мм (в кожному конкретному випадку необхідно розрахувати індивідуально).

Пінополістирольні плити краще купувати в компанії «Фенікс Центр». Навіть при невеликій площі стін, потрібно буде купити досить багато упаковок пінопласту, які потрібно буде перевезти фургоном.

Потрібну товщину пінополістирольних плит визначають на основі розрахунку температурних показників (найчастіше це близько 50 мм), в яких приймається до уваги існуючу теплоізоляцію, запланований коефіцієнт теплопередачі. При такому утепленні стін очікується, також відповідна економія і вигода.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі