gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що потрібно знати про лазерну обробку?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Субота, 04 липня 2020, 18:52

Лазерна обробка - порівняно нове явище на ринку обробки матеріалів. Лазер почав застосовуватися в даній сфері менше 20-ти років тому, і його важко назвати загальнодоступним товаром.

Однак, з розвитком технологій лазер стає все більш і більш доступним для споживача. В наші дні верстати з ЧПК знаходяться як на великих виробництвах, так і в маленьких майстернях, і навіть можна зустріти гравери, що знаходяться в особистому користуванні.

Багато сучасні люди практикують самостійне створення різьбярів і граверів, купуючи лише складові частини (комплектуючі) до них.

У чому переваги лазерної обробки?

Потіснивши фрезер в сфері обробних верстатів, лазерні ЧПК верстати вийшли на ринок обробки виробів з величезною кількістю позитивних властивостей, основними з яких є:

1. Якість. Лазер здатний створювати ультратонку різьблення і отвори за рахунок свого діаметра, який становить 0,03 мм (розмір може бути іншим в залежності від лінзи). Заготовки, що виготовляються за допомогою лазера, максимально деталізовані і дозволяють втілювати в життя найважчі до відтворення контури. Лазерна обробка дозволяє зробити якісний зріз - без механічних пошкоджень - оскільки як такого зіткнення з оброблюваних матеріалом немає. Чіткість і гладкий зріз - основні параметри якості лазера.

2. Швидкість променя лазера при обробці заготовки може становити від 500 до 700 мм / с в залежності від виду робіт, що. Така швидкість на даний момент недоступна жодному іншому виду приладу в сфері обробних верстатів.

3. Точність. Головний показник при роботі з виробом - це точність виконання поставлених завдань. Відхилення при обробці заготовки лазером зводяться до мінімуму і складають близько 0,01 мм в обидва боки. Як наслідок, лазерный станок можна використовувати в сферах промисловості, що вимагають найбільш точних показників дії обладнання.

4. Економічність. Як не дивно, лазерна установка є найбільш економічним варіантом обробки. З чим це пов'язано? Слід почати з того, що скорочуються витрати на покупку додаткових матеріалів до установки, оскільки лазер за своєю суттю - універсальний, що так само можна віднести до переваг приладу. Він здатний виконати як гравіювання, так і нарізування різьблення, і навіть операції з свердління.

Далі, механічного впливу на об'єкти обробки лазер не робить, а значить - не може за визначенням зрушити заготівлю з місця. Відповідно до цього скорочуються витрати з придбання фіксуючого виріб обладнання.

Нарешті, економічність лазерної обробки пов'язана з тим, що можна звести до мінімуму можливість утворення відходів в ході обробки виробів. Це пояснюється тим, що лазер немає передбачає при використанні наявності зазорів між заготовками.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Субота, 04 липня 2020, 20:32
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі