gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Що Ви повинні знати про корпус комп'ютера?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 03 грудня 2019, 16:36

Комп'ютери включають в себе різні частини, а корпус бі квайт - це те, що скріплює їх всі разом. Корпуси зазнали безліч змін за ці роки, але до цього дня залишаються найбільш невід'ємною частиною персонального або настільного комп'ютера.

Комп'ютери складаються з декількох ключових частин. Усередині корпусу знаходиться материнська плата і це найбільший компонент, інші комплектующие для пк значно менших розмірів. На материнській платі закріплені процесор, оперативна пам'ять. Ethernet зазвичай також вбудований в материнську плату. Інші основні компоненти, що знаходяться всередині корпусу ПК, - це оптичні приводи, блок живлення і жорсткі диски.

Для з'єднання комп'ютера з зовнішніми пристроями, відеокарту, звукову карту, USB-карти та інші з'єднувальні порти прикріплюють до материнської плати. Ці пристрої включають в себе принтер, клавіатуру, мишу і інші пристрої, які вимагають підключення до ПК. Оптичні дисководи знаходяться в передній частині корпусу комп'ютера разом з додатковими портами USB для полегшення доступу. Інші периферійні пристрої можуть бути підключені в задній частині корпусу.

Корпус це найбільший компонент ПК і зазвичай виготовляється з алюмінію або сталі. Також можна використовувати пластик і акрил, але єдине призначення цих матеріалів зазвичай естетичне, не більше того. Комп'ютерні корпуса також називають коробками, вишками, блоками і корпусами процесорів.

Фактори, які слід враховувати при покупці комп'ютерного корпусу

Придбання кращого корпусу як запчасти для компьютера є ключовим фактором в його продуктивності, але є й інші аспекти, що ви повинні враховувати при виборі варіанту, який працюватиме для всіх ваших компонентів і запланованих майбутніх оновлень. Ось важливі чинники, які ви повинні взяти до уваги перед покупкою корпусу для ПК.

Розмір

Розмір має вирішальне значення, оскільки він визначає обсяг простору, який потрібно вашому центрального процесора. Це також допоможе визначити кількість обладнання, яке воно може вмістити. Якщо у вас є обмежений простір для вашого настільного комп'ютера, то міні-корпус буде кращим вибором. Якщо у вас багато місця, тоді настійно рекомендується вежа.

До речі, з вибором вам допоможе интернет магазин комплектующих для пк, в якому приємні ціни та широкий асортимент.

Тип

Іншим важливим фактором, який ви повинні пам'ятати, є тип корпусу. Є два різних типи корпусів, і це AT і ATX. Модель AT вважається застарілою, в той час як ATX є більш нової, більш досконалої формою, яка тепер використовується повсюдно для резервного копіювання блоку харчування і материнської плати.

Порти

Різні типи корпусів комп'ютерів включають порти USB і брандмауера в деяких місцях. Як правило, ці порти можна знайти в задній або передній частині корпусу. Корпус, який забезпечує легкий доступ до цих частин, є обов'язковим. Це особливо вірно, якщо у вас недостатньо місця для переміщення ЦП.

Система охолодження

Охолодження є важливим фактором, який ви не повинні випустити з уваги. Високоякісні системи можуть виділяти максимальну кількість тепла, а корпус вимагає достатнього охолодження для підтримки надійності і стабільності системи.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі