gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Різниця між патч кордами UTP і FTP
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 05 лютого 2018, 22:33

Патч корди, засновані на мідних провідниках, надзвичайно популярні серед користувачів структурованих кабельних систем. Однак при створенні мереж та побудові нових підключень часто виникає дилема: існує патч корд UTP FTP - яка різниця між цими двома видами шнурів і на якому з них зупинити свій вибір?

Незважаючи на те, що багато хто вважає патч корди витратними матеріалами, їх значення для якісної роботи мережі вкрай велике.

А відмінності між моделями UTP і FTP за вартістю змушує звернути увагу на характеристики і розібратися в причинах цих відмінностей.

Оптический ( оптоволоконный ) патч корд є відносно невеликим відрізком кабелю витої пари, з обох кінців обтиснутий коннекторами стандарту RJ 45. У цьому виді комутаційного шнура відсутня екранує покриття - кабель складається тільки з ізольованих багатожильних мідних провідників і зовнішньої оболонки.

Патч корд FTP має схожу конструкцію, але під зовнішньою оболонкою в ньому присутній також загальний захисний екранує шар з фольги.

Крім того, в екранованих фольгою патч корд присутній ще один елемент - дренажний провідник, прокладений уздовж всього шнура. За допомогою цього провідника забезпечується заземлення екрана і балансує потенціали витків фольгованої стрічки, намотаною спиралевидно. Наявність екрануючого шару і дренажного провідника робить комутаційні шнури FTP більш об'ємними і зменшує їх гнучкість. Як і неекрановані комутаційні шнури, патч корди FTP використовуються для з'єднання пристроїв в СКС.

Комутаційні шнури FTP застосовуються в тих випадках, коли поряд з ними знаходяться працюють електричні прилади або інші кабелі. Електрообладнання та кабелі є джерелами електромагнітних наведень, які негативно впливають на роботу патч кордів - спотворюють сигнал, знижують його потужність і якість. У будь-якій мережі, в якій присутня велика кількість джерел перешкод (навіть потенційних), рекомендується віддати пріоритет патч корд FTP.

За ідеальних умов комутаційний шнур FTP забезпечує якісний захист від електромагнітних випромінювань, що виходять від силових кабелів і електроприладів.

Однак найбільш повноцінно його захисна функція виконується лише тоді, коли підключене устаткування правильно заземлено.

Таким чином, якщо розглядати патч корд UTP і FTP, різниця між ними очевидна. Знайомство з характеристиками шнурів каже про очевидні відмінності, але на практиці все може виявитися не настільки явним. При використанні екранованих комутаційних шнурів вкрай важливо чітко дотримуватися рекомендацій по їх експлуатації. При неправильному заземлення або його повної відсутності екранований патч корд, швидше за все, буде створювати більше проблем, ніж шнур UTP в аналогічній ситуації. Тому, вибираючи між патч кордом UTP і FTP, завжди важливо враховувати не тільки відмінності між самими шнурами, а й особливості умов їх експлуатації.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

  Останнє оновлення на Субота, 24 лютого 2018, 22:37
   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі