gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Refurbished(REF) & CPO що це таке? Та чому краще від цього відмовитись!
Refurbished(REF) & CPO що це таке? Та чому краще від цього відмовитись!
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 08 вересня 2018, 15:31

Refurbished / CPO / RFB / REF

Споживач який цікавиться технікою Apple дуже часто стикається з продукцією на якій є позначка «Refurbished» / CPO, або просто знаходить ціну майже на 30% дешевше стандартної. У даній статті ми спробуємо пояснити Вам що це таке, як відрізнити «Ref» від нового апарата і допоможемо визначитися чи варто купувати таку техніку.

1. Офіційний Refurbished CPO.
2. Не офіційний Refurbished / REF / RFB.
3. Як відрізнити ?
4. Чи варто купувати?
5. Рекомендація.

1. Офіційний Refurbished CPO

CPO (Certified Pre-Owned) - офіційно відновленні телефони (і не тільки), які повернули з проблемами, тобто дефектами, відповідно гарантійних умов до офіційного сервісу в Apple Store, після чого відправлені на завод Foxconn для відновлення. Гаджети отримують новий корпус, батарею, а також інші оригінальні деталі з якими були проблеми. Протестовані, далі надходять знову для продажу в різні країни вже з уцінкою і позначкою CPO. При цьому вони комплектуються оригінальними аксесуарами і нічим від нових не відрізняються, крім одного - коробки. Упаковка відновленого телефону виконана в білому кольорі без зображень - на лицьовій стороні лише назва моделі, а в нижній частині надпис "Certified Pre-Owned". На такі пристрої Apple надає 1 рік гарантії як і на нові пристрої.
Так виглядає зовні офіційна коробка Refurbished iPhone 7+ та iPad Air:


2. Не офіційний Refurbished / REF / RFB
Тут ситуація значно гірше. Не дуже хороші продавці, китайські фірми та всілякі інші неофіційні сервісні центри замовляють з Америки не працюючий хлам, в прямому сенсі цього слова. Биті, перепаяні, топлені , а тобто ті що не працють і які звичайна адекватна людина не придбає. Далі знімають з них модуль екрану та корпус, та ставлять дешеві китайські аналоги і ремонтують,а деколи й ні, то вже як пощастить). І тут варто зазначити що Китай не стоїть на місці - корпуси наразі роблять такої якості, що від оригінала майже не відрізнити. Купуючи такий пристрій, потрібно бути особливо уважним, адже не кожна фірма або сервісний центр зробить ремонт якісно і немає ніяких гарантій, що через місяць він не перетвориться в "цеглу". Оригінальним в ньому найчастіше залишається тільки материнська плата з процесором і Touch ID - все інше в тій чи іншій мірі в залежності від працездатності замінюється на неоригінальні компоненти. Далі телефон обклеюють плівками, друкують нову коробку, укомплектовують не оригінальними аксесуарами (зарядка, кабель, навушники, скріпка), що виконані в тій чи іншій мірі ідентично рідним. І на останок коробку з цим "франкенштейном" обеклеюють плівкою.
Все, новий iPhone для клієнта, який не розбирається в деталях, готовий.

3. Як відрізнити?
Офіційний Refurbished CPO має рік гарантії, а тобто потрібно перевірити статус активації за серійним номером чи IMEI пристрою на офіційному сайті Apple. Щоб це зробити - переходите за посиланням до офіційної сторінки Apple для перевірки гарантії та впишіть IMEI чи серійний номер пристрою. Якщо пристрій новий або офіційний CPO то статус гарантії "Необходимо активировать iPhone", якщо ж ви бачите що гарантія закінчилась "Право на обслуживание и ремонт: срок истек." то перед вами перепакований вживанний пристрій, тобто якийсь китайський реф(. Для того щоб зробити цю перевірку не потрібно навіть розпаковувати коробку, IMEI є на коробці, але слід зауважити що на коробці можуть вказати недостовірну інформацію, тому обов'язково потрібно перевірити IMEI на екрані привітання!
ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте IMEI на офіційному сайті до моменту активації та ввімкнення пристрою! Якщо ви спочатку ввімкнете пристрій, активуєте і лише потім почнете перевіряти на активацію, то побачите що пристрій вже активувався та відображається пропозиція вказати дату придбання, або вже відобразиться термін гарантії, що на нього надається.


4. Чи варто купувати?
Офіційний CPO - так, можна. Тут питання наскільки велика різниця в ціні між новим та CPO, можливо краще не ризикувати? В якийсь момент ми завозили такі пристрої, але кількість заводських дефектів в них в 2 рази більше ніж в нових пристроях. Тут вже Вам вирішувати)
Неофіційний Refurbished / REF / RFB неварто, ні в якому разі! Навіщо вам ці проблеми?) Хоча якщо ви полюбляєте ризик - то більше і не треба - "Прапор в руки"! Щасти!)

5. Рекомендація
Купуйте в перевіренних магазинах.
Ми, наприклад, принципово не продаємо Refurbished, ніякі, ні китайські, ні навіть офіційні CPO.
Ви запитаєте: "Чому? Навіщо?". Не забувайте! - Ми відбираємо для вас тільки найкраще!


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі