gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
RIM випустила BlackBerry PlayBook OS 2.0
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Середа, 22 лютого 2012, 01:23

Компанія Research In Motion випустила нову операційну систему BlackBerry PlayBook OS 2.0. Старший віце-президент RIM по мобільних пристроях Девід Сміт (David J. Smith) підкреслив, що BlackBerry PlayBook OS 2.0 поєднує в собі потужний браузер, багаті мультимедійні можливості і повноцінну багатозадачність.

У новій операційній системі використовується вбудований клієнтський додаток для роботи з електронною поштою і єдина папка вхідних повідомлень, що дозволяє зібрати в одному місці всі види повідомлень. У BlackBerry PlayBook OS 2.0 присутня можливість інтеграції соціальних мереж з календарем і списком контактів, є розширені можливості по редагуванню документів, а також використовуються поліпшені механізми управління корпоративною інформацією за допомогою BlackBerry Balance.

Операційна система отримала оновлений додаток BlackBerry Bridge. А в магазині BlackBerry App World з'явилися тисячі нових додатків, чому посприяла технологія запуску додатків, спочатку розроблених для платформи Android і переданих для публікації в BlackBerry App World.

Одночасно з виходом BlackBerry PlayBook OS 2.0 компанія RIM представила першу версію BlackBerry Mobile Fusion для планшетів BlackBerry PlayBook і смартфонів BlackBerry для підприємств. Нова BlackBerry PlayBook OS 2.0 вже доступна для завантаження всім власникам планшетів BlackBerry PlayBook.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

    Останнє оновлення на Понеділок, 22 серпня 2016, 17:42
     

    Коментарі 

     
    0 # василь 02.04.2012 17:42
    а скайп на цей планшет можна встановити дуже треба?
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 02.04.2012 17:45
    Цитую василь:
    а скайп на цей планшет можна встановити дуже треба?

    Теоритично можна. Офіційного скайпу для цього планшета нема, але в інтернеті можна знайти способи встановити скайп іншими шляхами.
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # василь 03.04.2012 14:41
    А напишіть будь ласка як це можна зробити! дуже і дуже треба! буду дуже вдячний :-)
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 03.04.2012 15:00
    Цитую василь:
    А напишіть будь ласка як це можна зробити! дуже і дуже треба! буду дуже вдячний :-)

    Власники плейбуку наразі користуються сайтом https://imo.im - він дозволяє замінити функції скайпу, потрібно лише ввести логін і пароль і можна здійснювати дзвінки та користуватись чатом.
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # василь 03.04.2012 18:41
    а можна з цього сайту дзвонити користувачам скайпу? і пароль та логін там потрібно вводити від скайпуҐ???
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 03.04.2012 18:43
    Цитую василь:
    а можна з цього сайту дзвонити користувачам скайпу? і пароль та логін там потрібно вводити від скайпуҐ???

    судячи з відгуків - можна, і так, логін і пароль від скайпу
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # василь 04.04.2012 19:19
    А на imo.im можна щоб відеозвязок був, а то я не можу вклячити?
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 04.04.2012 19:25
    Цитую василь:
    А на imo.im можна щоб відеозвязок був, а то я не можу вклячити?

    Відеозв"язок підтримується. Спробуйте перевірити, чи встановлений у вас новий флеш-плеєр.
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати