gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Просування сайту (SEO) - що це таке
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 20 вересня 2017, 18:43

Жодна сторінка не повинна бути закинута і забута, ми повинні завжди піклуватися про її просування, в кінці кінців, сайт є нашою візитною карткою і може наочно допомогти в нашому бізнесі.

Не має значення, яку структуру має наш сайт, і що він містить. Важливо, постійно дбати про нові користувачів, збільшення трафіку на ньому. Способів розміщення сайту в мережі, по крайней мере, кілька. Ось деякі з них:

Структура сайту - це, перш за все, слід подбати про саму структуру сайту. Добре написані тексти, прозорість, зручна навігація - це тільки основні елементи, які вам просто необхідно подбати.

Позиціонування - насправді, кожна сторона повинна бути розкручена. Це можна зробити самостійно або найняти компанію SEO, яка зробить seo просування сайту швидко і якісно. Самому можна спокійно перед позиціонувати сторінку на ім'я компанії так, щоб опинитися на першому місці, коли, наприклад, інтернет-користувачі, які не знають точну адресу сайту компанії, вписують в поле пошуку назву, під яким ведеться даний бізнес.

До речі, ознакомьтесь с продвижением в Днепре на сайте seosolution.ua просто зараз і ви отримаєте безліч корисної та цікавої інформації!

Просування на форумах - варто брати участь в дискусіях на форумах, пов'язаних з галуззю, до якої відноситься пропозиція представлено на сайті. Підвищити можна шляхом розміщення посилань на сторінки в нижньому колонтитулі повідомлення на форумах, зміст повідомлення, або в коментарях на блогах. Слід пам'ятати, однак, щоб не робити цього напористо, а також відповідно до правил форумів і блогів.

Соціальні мережі - в даний час це один з найшвидших способів підвищення популярності вашого веб-сайту, а також спілкування з потенційними / існуючими клієнтами. Варто витратити трохи часу на створення профілів в соціальних мережах, доповнюючи їх контактними даними, графіками сайту.

Рекламні посилання - тобто, просто AdWords. Добре оптимізована, добре проведена кампанія, рекламні посилання в AdWords і можна отримати майже відразу відповідний трафік на сайті. Але все залежить від бюджету. Іноді краще доручити це фахівцям, так як застосовуючи цей інструмент без досвіду, можна спричинити за собою непотрібні витрати.

Прес-центр компанії - його можна вести на корпоративному веб-сайті або ж на зовсім іншому домені. Блоги останнім часом дуже поширений спосіб набути популярності даної сторінки.

Це лише деякі із способів для просування веб-сайту.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі