gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Програмне забезпечення для обліку комп'ютерів
Програмне забезпечення для обліку комп'ютерів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 08 травня 2019, 11:37

Сьогодні дуже важливим питанням в будь-якій сфері діяльності є інвентаризація комп'ютерів і оргтехніки на підприємстві. Дуже важливо грамотно і правильно вести облік всіх комп'ютерів і їх комплектуючих. Організувати інвентаризацію пк на підприємстві, вести облік всієї оргтехніки, не представляється реальним, якщо не використовувати сучасні комп'ютерні програми і сервіси. Автоматизація обліку комп'ютерної техніки дає можливість зрозуміти і відслідковувати, де і що знаходиться. Сьогодні такі програми для інвентаризаційного обліку мають приємний інтерфейсом, через це добре сприймається користувачами в плані дизайну. Сама програма досить багатофункціональна.

Має багато користувачів режим роботи, можливість створення і налаштування додаткових властивостей, облік різних виконуваних робіт. Є функція ведення історії зміни по обладнанню, може вести облік ремонтів і профілактичного обслуговування. Можливість закріплення техніки за працівниками підприємства. Акти прийому-передачі. Можна нескінченно довго перераховувати всі її плюси, але краще за все звернутися в компанію Softinventive Lab, яка займається створенням софта в сфері мережевих технологій, а саме для інвентаризації мережі та обліку комп'ютерів в офісах, на різних підприємствах.

Інвентаризація комп'ютерів і оргтехніки

Але часом мало знати, де розміщена і знаходиться вся техніка, яка it обладнання має. Буває просто необхідно дізнатися, що за програми та операційні системи встановлені на різних комп'ютерах, які принтери куди підключені. Щоб не бігати з кабінету в кабінет і не шукати відповідь на це питання існують спеціальні сервіси, які вміють сканувати через мережу комп'ютери з різними операційними системами. Вся необхідна інформація буквально за два кліка буде вам доступна, якщо ви маєте пароль адміністратора. Програма учета компьютеров Total Network Inventory 3 встановлюється компанією Softinventive Lab на комп'ютер, сама вона повністю російською мовою, має гарний дизайн і є простою при управлінні.

Ще одна дуже затребувана програма Total Network Monitor 2, яка дозволяє постійно спостерігати за роботою локальної мережі і окремих комп'ютерів, мережевих і системних служб. В случає збоїв або непередбачуваних помилок ця розумна програма сповістить вас найрізноманітнішими способами, сформує детальний звіт, де можна буде дізнатися коли і де сталася помилка. Карта мережі і зручний інтерфейс зроблять вашу роботу приємною і максимально наочній.

Сучасні програмні системи з кожним днем ​​стають складніше і щоб грамотно забезпечити можливість вирішення важливих завдань потрібно вдатися до допомоги фахівців. При розробці таких програм потрібно знати всі сучасні підходи, які є в цій галузі і основні складності даного процесу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі