gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Продажі iPhone знизилися вперше в історії
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Середа, 08 лютого 2017, 15:29

Вперше з тих пір, коли компанія Apple запустила свій флагманський смартфон в 2007 році, зробивши доступними продажу, компанія продала менше девайсів, ніж в тому ж кварталі попереднього року. Продажі впали на 16 відсотків у першому кварталі цього року і згодом на 32 відсотки в порівнянні з останнім кварталом 2015 року. Однак ефект від реалізації пристрою залишається актуальним. Насправді, компанія при випуску iPhone прийняла рішення мінімізувати можливу виручку компанії, обмеживши користувачів у виборі.

Те, що ми бачимо насправді - це початок нової історії Apple. У повідомленні прибутку компанії генеральний директор Apple Тім Кук списує зниження цін на «істотні макроекономічні реалії», посилаючись на несприятливі курси валют і похмуру перспективу світової економіки. На даний момент Кук залишається непохитним. «Ми бачимо, що бізнес є успішним», - сказав він недавно, висвітлюючи останні події в світі iPhone. Він стверджує, що поновлення iPhone лояльні по відношенню до клієнтів. Apple продовжує залучати Android користувачів з високою швидкістю з урахуванням особливостей ринків, що розвиваються. Все це справедливо, але суперечить реальності компанії в звітному кварталі.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині http://topgoods.com.ua/category/smartfony-i-mobilnye-telefony/ ви можете придбати сучасні потужні смартфони за низькими цінами.

Вам не потрібно бути економістом, щоб визначити, що світова економіка знаходиться в скрутному становищі. Щотижня, здається, падіння фондового ринку Китаю або енергетична криза в Венесуелі вносить ряд змін, що відбиваються на картині, що визначило існуючі продажу. Для компанії, яка залежить від міжнародного масштабу, особливо при реалізації преміальних продуктів, будь-які зміни негативно відбиваються на рентабельності.

Обмінний курс від Apple також далекий від реальності отримання вигоди. Долар на протязі останніх двох років збільшився по відношенню до інших фактичним валютним курсам, що робить дорогим американський експорт на зовнішніх ринках. Люди не готові вкладати кошти в дорогу покупку, тому вважають за краще користуватися iPhone 5S.

Apple заявила, що продала 51,2 мільйона iPhone в другому фінансовому кварталі, в порівнянні з 61,2 млн в тому ж кварталі рік тому, але вище оцінок аналітиків (близько 50 мільйонів пристроїв).

У той час як керівники компанії Apple передбачили зниження продажів iPhone в цьому кварталі, вони повинні переконати інвесторів, що це раціонально зрушень продукту, що визначає його стрімкий злет.

Після декількох років успішної реалізації девайсів, багато інвесторів відзначають, що була досягнута точка неповернення останньої лінійки iPhone.

«Apple повинна придумати радикально новий спосіб інновації продуктів, за винятком поточних удосконалень продуктів. Це єдиний спосіб, який дозволить збільшити показники продажів », - заявив Ніл Сондерс, виконавчий директор дослідницької фірми Conlumino.

За повідомленням головного фінансового директора компанії Apple Лука Маестро, реалізація iPhone 6 раніше була відносно успішною у порівнянні з другим кварталом і це геніальне пристрій.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі