gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Поширені поломки сучасних мобільних телефонів
Поширені поломки сучасних мобільних телефонів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 15 липня 2019, 14:57

Мобільні телефони, як і будь-яка інша техніка, не вічні, з часом виходять з ладу. Розглянемо найпоширеніші проблеми сучасних смартфонів, розповімо, що робити для їх рішень.

Найчастіше відремонтувати мобільний в сервіс центр приходять користувачі, які впустили пристрій. Розбитий екран, смуги, брижі псують зовнішній вигляд гаджета, сильно заважають користуватися ним, а іноді просто роблять експлуатацію неможливою. Причина проблеми - механічне пошкодження, тобто сильного удару або падіння на тверду поверхню зі значною висоти. У десятки разів ризики розбиття екрану мінімізує застосування хорошого захисного чохла, проте якщо це вже сталося - вам знадобляться запчастини до телефонів.

Моделі типу слайдерів і розкладачок мають слабке місце - шлейф. Проблеми з ним проявляються у вигляді відсутнього зображення, непрацюючих кнопок. Причини поломки - механічні дії, сильні забруднення корпусу (наприклад, потрапляння бруду), залиття, знос робочих деталей. Кнопкові телефони в якийсь момент експлуатації або в результаті неправильних, агресивних дій користувача перестають реагувати на кнопки. Інші причини проблем - та ж волога, бруд. Небезпечні для кнопкових телефонів надмірні натискання. Акуратно користуйтеся пристроєм - це зведе можливі ризики поломок до мінімуму.

Відремонтувати телефон можна, коли почалися проблеми з динаміком - до речі, вони не рідкість. Насторожити повинна ситуація, коли співрозмовник чує вас, а ви його чуєте частково. Динаміки зношуються згодом, так що, якщо апарат старий, причина очевидна. Механічні ушкодження теж вірогідні. До звернення в сервіс рекомендуємо перевірити параметри гучності пристрою - можливо, вони мінімальні, і потрібно підкрутити дані розмови. Ламаються мікрофони. Симптом - ви людини чуєте, він від вас сигнал не отримує. "Вороги" динаміків - пил і волога, допомагає вирішити проблему чистка або заміна.

Часто з ладу виходить зарядний пристрій. Якщо немає зарядки взагалі, змініть його, якщо є, але в певному положенні, некоректно працює роз'єм в самому телефоні. При показі процесу зарядки і його одночасній відсутності можна говорити про те, що вийшла з ладу ланцюг, або згоріла контролерна частина. Причини всіх проблем - неправильна або просто неакуратно експлуатація.

Заміна сенсорного скла на телефоні, динаміків, шлейфів - складні роботи. Якщо не впевнені, що маєте достатні навички та досвід для їх виконання, відразу зверніться в сервісний центр.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі