gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Порівняння фотоапарата Leica X2 і зйомки iPhone 6
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 21:06

Фахівцями був протестований фотоапарат Leica X2. Так як фотоапаратура буває найрізноманітнішою, було вирішено провести порівняння такого пристрою з просто камерою на айфоні 6.

Навіщо людині професійна камера!?

Проблема, навіщо простій людині потрібна окрема фотоапаратура, гостро постає після того, як вийшов iPhone 4. Для 2010 року, коли не використовувалося слово "камерофон", він зміг зробити революційний переворот в мобільному фотографуванні. Він уже зміг покласти початок Інстраграмму, де основою є застосування камери без настройки: навів, зняв, і можна відразу відправляти друзям.

Однак, різниця між "знімок для будь-якого" і "хороший знімок" починає сильно скорочуватися за рахунок технологічного розвитку. Таким чином, послуги професійних фотографів, які вміють вибрати точку для зйомки, настройка світла або подгадкі вдалого кадру, залишаються все також затребувані.

Масовою культурою та сучасними технологіями звівся процес зйомки до одного натиснення кнопочки, і мало хто думає, скільки смартфонових лінійок компанія Apple не проводила збільшення знімка на iPhone. Якщо говорити точно, то 4, хоча компанією поліпшується якісність зйомки при поганій освітленості.

Безумовно, фотоапаратуру Leica вибирається не через рівня дозволу зйомки. Вони здобули популярність за рахунок якісність, надійності, безвідмовності і ціновій політиці. Безумовно, віддати за покупку 50000 гривень можуть тільки любителі фотографій. Однак, що ж краще для простого користувача!?

Порівняння

Під час експерименту були зроблені знімки в різних місцях і освітленості. Першим мінусом айфон є відсутність режимів, крім автоматичного HDR. Обидві камери чимось схожі один з одним: корпус з металу, відсутність оптичного зуму, присутність спалаху, тільки "Лійки" має більш ефектне висунення, ніж у айфон. Були зроблені просто знімки, більше нічого не оброблялося. Як вважають фахівці, айфон показав навіть кращий результат, ніж дорога фотоапаратура.

Однак, "Лійки" може поліпшити настрій, буквально виштовхуючи на вулицю за отриманням нової порції відчуттів. Ймовірно, такого ж ефекту можна домогтися при носінні дорогих годинників, яхти, літаки.

На замітку: Якщо у вас є вже фотоапарат, то можете придбати iphone тут, щоб самостійно провести тестування. У магазині реалізується оригінальна продукція за прийнятними цінами. При складнощі вибору - звертайтеся до фахівців магазину, вони вам допоможуть.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі