gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Поломки моніторів і їх усунення

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 10 березня 2018, 17:27

Монітор може вийти з ладу через цілу низку причин, але найбільш часто зустрічаються варіанти можна згрупувати в дві групи: виробничий брак і неправильні умови використання (включаючи недбалість користувача). Так чи інакше, пристрій не працює і потребує ремонту, особливості якого будуть прямо залежати від типу монітора.

Громіздкі монітори, в яких використовується ЕЛ-трубка, вже практично не застосовуються, але саме їх «старість» і призводить до більшості поломок зараз. Найбільш поширені РК-монітори, а більш рідкісні плазмові монітори через свою вартості поки не отримали широкого розповсюдження.

Ремонт мониторов з ЕПТ накладений ще й своєю вартістю, а результат, відповідний очікуванням, гарантувати складно. Для цих моніторів характерні поломки в відео-підсилювачі, вузлі обробки відео і блоці живлення. Найчастіше, з ладу виходять конденсатори або транзистори, що досить просто виявити при простому візуальному огляді пристрою. Також, дуже явною буде поломка ЕЛ-трубки, яка починає втрачати вакуум. Таким пристроям ремонт потрібен дуже часто, а вийшлі з ладу елементи простіше замінити.

«Слабким місцем» РК-моніторів безумовно є матриця, яку дуже просто пошкодити необережним ударом або впустивши пристрій. Частково пошкоджена матриця не підлягає ремонту, допомагає тільки повна заміна. Так само потрібен ремонт планшетов при частково пошкодженій матриці. Першими ознаками поломки зазвичай служать смуги, точки або плями, що виникають при роботі монітора. Як і у попередника, поломок схильний блок живлення, а нерівномірність підсвічування може вказувати на несправність системи LED (така поломка усувається заміною діодів).

Плазмові монітори також можуть постраждати від поломок в системі харчування і від механічних пошкоджень екрану. Крім того, в цих моніторах використовується специфічна система охолодження, вона досить надійна, але теж може вийти з ладу. Діагностика несправностей у РК-моніторів і їх плазмових «побратимів», як правило, ідентична.

Як бачимо, велика частина поломок вимагає уваги професіонала. Найпростіші з них цілком можна усунути і самостійно, але гарантувати працездатність монітора може тільки фахівець сервіс-центру. Проблему з несправним монітором допоможе вирішити компанія solaris-sc.com.ua, яка також може виконати ремонт мобильных телефонов та іншої техніки.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі