gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Поліграфічний бізнес навіки: чому потрібна друкована продукція
Поліграфічний бізнес навіки: чому потрібна друкована продукція
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 березня 2017, 21:28

Багато хто вважає, що друкована реклама потроху відживає своє, і в майбутньому залишиться лише цифровий маркетинг. Але друковані технології все ж продовжують розвиватися і вдосконалюватися. Насправді, рекламна поліграфія тільки продовжує зростати і розвиватися разом з розвитком нових технологій.

Пряма поштова та кур'єрська розсилка по як і раніше використовується в значній мірі, відсотків на 40 від всієї роздрібної реклами. І, більшість підприємств вважають, що їх маркетингова стратегія включає в себе поєднання друкованих та цифрових комунікацій, так як саме комплексна реклама має тривалий і великий ефект.

До речі, на сайті https://www.fastprint.ua/ ви можете замовити якісну поліграфію за доступними цінами.

Є багато причин, чому рекламна поліграфія є ефективним інструментом для представлення інформації Вашої аудиторії про Вас і Ваші послуги.

Традиційно на зустріч потрібно йти з візитною карткою, каталогом або брошурою, буклетом або іншим презентаційним матеріалом. Чому? Все просто! Друкований матеріал Ви зможете залишити Вашому клієнту чи партнеру. Він зможе переглянути і ознайомитися з Вашими послугами не «десь в інтернеті», а в момент, коли захоче. Адже, погодьтеся, залишати клієнту ноутбук або планшет трохи накладно :)

Але не вибирайте між печаткою візитної картки і буклету. Згадайте, Ви коли-небудь отримували візитку від цікавої компанії і хотіли дізнатися більше інформації про них з цієї візитки? Багато людей хотіли б мати щось під рукою, щоб подивитися, чим займається компанія і які у неї можливості. І навіть з приходом електронних матеріалів для надання інформації, люди очікують, що успішні компанії матимуть якісні друковані матеріали про продукцію. З цього важливо під час зустрічі надати як візитну картку, так і інформаційний друкований продукт, будь то брошура, буклет або каталог. Це позитивно впливає на прийняття рішення і призводить до потрібного результату.

Наприклад, рекламні флаєри та листівки, можуть використовуватися в ряді напрямків і для різних цілей, напишемо кілька рекомендацій при створенні оригінал макета:

1. Для того, щоб донести повідомлення швидко, рекоменуем створювати флаєр з коротким змістом основної інформації, тільки те, що потрібно донести споживачеві. Дизайн гарний і креативний - це добре, але обов'язково потрібно дотримуватися одного головного повідомлення або теми.

2. Використовуйте заклик до дії, щоб психологічно привести клієнта до співпраці. Наприклад, Ви можете включити QR-код, спеціальні пропозиції або будь-які конкурси. Ці методи збільшення результатів по залученню клієнтів допоможуть їм прийняти рішення на вашу користь.

3. Не забудьте включити всі Ваші контакти та інформацію про компанію, щоб клієнт зміг зв'язатися з Вами. Це може здатися очевидним, але все ж варто 7 раз перевірити, чи все вказали.

4. Заохочуйте клієнта, щоб зацікавити, пропонуйте знижку або показуйте переваги. Теж банально, але факт важливий і не варто про нього забувати.

5. При розробці дизайну і формування мети, яку несе Ваш флаєр, потрібно брати до уваги метод доставки флаєра до клієнта. Чи будете ви розсилати їх, вручати на виставці або класти їх разом із замовленням? Наповнення та дизайн можуть доповнювати один одного або бути універсальними, все ж варто, при розробці макета, брати до уваги цілі, які має реалізувати друк флаєра.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі