gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Плюси монетизації англомовних сайтів
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Субота, 11 липня 2020, 12:55

Чому потрібно займатися англомовними сайтами? Справа в тому, що дохід від реклами на англомовному сайті може перевищувати дохід на аналогічному українськомовному сайті в кілька разів. При абсолютно однакових тематиках прибуток від такого сайту буде в рази більший.

 

 

Тут багато хто може подумати, що наповнювати англомовний сайт може бути дуже важкою справою, знадобиться маса сил, засобів і часу на його розкрутку і утримання на високих позиціях. Але, як показує практика, витрати зіставні, як і при витратах на українськомовні сайти. Потрібно лише заказать тексты на английском за даним посиланням.

Крім того, дуже важливою складовою є відвідуваність сайту. Звичайно, тут є одне але - конкуренція. Якщо взяти більшість тематик, то конкуренція в американському сегменті відчутно вища. Але не варто цього боятися і думати, що потрібно буде докласти просто нелюдські зусилля. Навпаки, потрібно сприймати конкуренцію, як дуже хороший стимул, який гарантує і більший дохід.

Копірайтинг англійською та його правила

Тому, перше правило - замовник завжди правий. Далі, не потрібно нав'язувати людині свою думку, навіть, якщо воно стовідсотково вірне. Це амбіції, або, властиве багатьом людям почуття власної гідності. Але, в копірайтингу, як і в будь-який інший роботі, існує субординація. Ви виконавець, значить повинні слухатися в усьому того, хто вище за званням, і, відповідно, командує парадом.

Друге правило - замовник прав, навіть якщо не має рації. Якщо Ви засвоїте ці два правила, проблем у Вас не буде. Однак, деякі, особливо недосвідчені копірайтери, як і раніше вважають, що розуміють про що і головне як писати. Але і це, звичайно ж, не варто нервів, причому ні Ваших, ні замовника. Найпростіше в цій ситуації буде поставити себе на місце. І все. Чи не на місце замовника, а на своє власне місце. Потрібно згадати заради чого Ви робите те, що робите і робити це добре і правильно. А як правильно знає тільки замовник, тому що Ви всього лише втілюєте в реальність його уявлення про хороше тексті.

В цілому третє і четверте і наступні правила успішного копірайтингу звучать наступним чином: з усіх питань звертатися прямо до замовника. А якщо Ви все-таки боїтеся втратити свою репутацію хорошого копірайтера, задавши, якийсь дурний питання, не бійтеся-за Вашими текстами дуже легко визначити рівень Вашого професіоналізму. З цієї причини, якщо у Вас замовник є, значить, його в принципі влаштовує якість Вашої роботи, а Ваше бажання зробити статтю краще повинно тільки заохочуватися.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі