gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Плюси і мінуси дистанційного навчання
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
П'ятниця, 07 серпня 2020, 15:15

 

Дистанційне навчання - це процес, при якому учні використовують Інтернет для відвідування класів і завершення курсів без фізичного відвідування школи. Дистанційне навчання стає все більш популярним у міру розвитку технологій, і у студентів з'являється більше можливостей для участі в якісному освітньому процесі. Є багато причин, через які учні прагнуть до дистанційного, а не до традиційного навчання.

До речі, якщо вас цікавлять онлайн курси з математики, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Деякі студенти можуть виявити, що у них проблеми з онлайн-освітою. А інші знайдуть велику цінність і масу переваг в онлайн-навчанні. Вам просто потрібно зважити всі за і проти і вирішити, чи підходить він вам особисто.

Технічні моменти:

  • Плюси: є багато плюсів в технологічному елементі дистанційного навчання. Багато студентів мають можливість вивчати нові технології і процвітати в них. Вони можуть відчувати себе впевнено з їх технологічними можливостями і навіть перераховувати в своєму резюме види програм, які вони використовували в рамках своєї курсової роботи. Ще один величезну перевагу в області технологій як частини навчання полягає в тому, що ви можете продовжити свою освіту з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Студентам не потрібно їхати в навчальний корпус, щоб вчитися, завдяки технологіям, які дозволяють здійснювати процес навчання де завгодно.
  • Мінуси: іноді студенти виявляють технічні труднощі з онлайн-навчанням. Наприклад, в ті дні, коли їх інтернет, програми або програмне забезпечення не працюють, і вони не можуть отримати доступ до своїх курсів. А для деяких саме взаємодія з ПК викликає утруднення.

Гнучкість:

  • Плюси: якщо у вас є постійна робота або сімейні обов'язки, гнучкість онлайн-освіти є для вас найбільшою перевагою. Дистанційне навчання дозволяє виконувати свої робочі і сімейні обов'язки і займатися в школі, в той час, який вам підходить, більш ефективно справляючись і з тим, і з іншим. В установах, як наприклад, https://planetaclub.com.ua/distancionnoe-obuchenie, ви можете працювати в такому темпі, який вас влаштує. Завдяки цьому ви можете швидше переходити до матеріалів, які добре розумієте, і витрачати більше часу на матеріали, з якими у вас виникає складність. Ви відповідаєте за свій графік і своє навчання.
  • Мінуси: Деякий дистанційне навчання не завжди пропонує той рівень гнучкості, який вам потрібен, вимагаючи перегляду занять у міру їх виникнення. Хоча це все ще зручніше, ніж їхати кудись, таке навчання за розкладом може не відповідати вашому графіку.

Так само таке навчання є складністю для тих, у кого проблеми з мотивацією. Необхідно мати самодисципліну для того, щоб виділити час для своєї освіти.

Соціальна взаємодія:

  • Плюси: онлайн-навчання часто пропонує студентам багато можливостей для отримання соціальної взаємодії, якої вони хочуть. Наприклад, студенти можуть працювати зі своїм наставником по телефону, електронній пошті або скайп. Студенти можуть також взаємодіяти з викладачами своїх курсів, якщо у них є питання або проблеми. Крім того, спілкування між студентами дозволяє студентам спілкуватися і пропонувати допомогу.
  • Мінуси: для студентів, які дійсно хочуть очного спілкування, дистанційне навчання може виявитися не кращим варіантом.

Хоча онлайн-навчання підходить не для всіх, таку освіту вирішує безліч проблем. Багато студентів виявлять, що для них плюси значно переважують мінуси.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2020, 15:49
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі