gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Переваги використання майнера Phoenix Miner

Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
П'ятниця, 19 лютого 2021, 22:37

 

Майнер Phoenix Miner, створений анонімними програмістами, вийшов, щоб скласти конкуренцію Claymore. Ці дві програми - добре відомі майнери, які пропонують все необхідне для видобутку Ethash. Багато людей при цьому можуть поставити собі питання - навіщо ще один майнер Ефіріума?

 

 

Після анонсу PhоenixMinеr став досить популярним на форумах Bitcointalk. Починаючи з простого і спрощеного додатки, майнер тепер конкурує з Claymore. Основна причина цього криється в твердженнях розробника про те, що PhoenixMiner має підвищений хешрейт. При цьому він є вільно поширюваним, і phoenix miner скачать можна дуже просто і легко.

Починаючи з добре деталізованої і часто оновлюваної гілки BitcоinTаlk, майнер безумовно не складніше, ніж Claymore. Новий може працювати з конфігураціями командного рядка або без них, використовуючи конфігураційний файл. Є вторинний конфігураційний файл, іменований «epools», який є перерахуванням пулів ethash, які може використовувати майнер. Завдяки цьому це оптимальний варіант для великих майнінгових установок - крім можливості включати один інстанси мaйнерa на кожній одному обчислювальному модулі установки, ви можете скопіювати і вставити свої кращі конфігураційні файли на інші установки.

Цим Майнер також можна управляти дистанційно, як і Майнер Claymore. Тим не менш, ви не зможете задіяти віддалений робочий стіл Windows (RDP), тобто в цьому випадку слід застосовувати, наприклад, TeamViewer. Два конфігураційних файлів можна оновлювати дистанційно в режимі реального часу.

Як було згадано раніше, PhoenixMiner не представляє собою відгалуження Claymore, він цілком підтримує роботу командним рядком і файлом конфігурації. Це робить міграцію від Claymore до Phoenix дуже легким процесом - у вас є можливість задіяти одні й ті ж файли конфігурації без будь-яких змін.

Крім підключення через RPC і RPC (довге опитування), цей майнер може підключатися через протокол MultiMiner (MMP), який використовується сервером MultiMiner. Якщо ви використовували майнер Claymorе Dual Еthеrеum, ви можете переключитися на PhоеnixMinеr з мінімальними труднощами, бо він підтримує більшість команд командного рядка і файлів конфігурації Claymore, за винятком функції подвійного майнінгу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі