gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Переваги використання красивого номера
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 17 березня 2019, 15:35

Красивим вважається абонентський номер, де повторюються кілька цифр в простій послідовності. Оскільки номерна база практично вся розкуплена, красивих номерів у власності мобільних операторів залишилося зовсім мало. А ресурс, який є в обмеженій кількості, коштує дорого. Саме тому такі високі ціни на прості для запам'ятовування номера. А то, що вважається рідкісним і недоступним, вважається розкішшю. Тому володіти таким номером вважається престижним.

Абоненти можуть самостійно вибрати потрібний номер або зробити замовлення на підбір номера з певними цифрами. За це доведеться заплатити, але престиж і зручність стоять цього. Компанія пропонує скористатися послугою підбору унікального номера, який виділить абонента серед маси володарів важких номерів.

Для бізнесмена володіння красивым номером - це можливість виділитися серед конкурентів і підкреслити свій високий статус. Клієнти будуть добре пам'ятати необхідний їм для співпраці номер і зможуть викликати власника навіть по пам'яті. Гарний номер говорить про те, що його власник піклується про своїх співрозмовників, оскільки зробив так, що запам'ятати його номер просто.

Для звичайної людини придбання красивого номера - це можливість підкреслити свою неповторність, індивідуальність, ексклюзивність. Людина відчуває себе значущим, оскільки користується рідкісним номером. Співрозмовники звертають увагу на те, що номер складається з цифр, що повторюються, починають поважати володаря і відчувають його важливість.

У компанії представлено безліч красивих номерів від «срібних», де цифри розташовані в простій і запам'ятовується послідовності, до «платинових, де в номері переважають всього 2-3 повторюються цифри. Чим менше різних цифр в номері, тим легше його запам'ятати, відповідно коштувати він буде дорожче. Компанія може підібрати клієнту номер під наявний бюджет, доставить поштою і запропонує найбільш вигідний тарифний план.

Крім підбору і реєстрації номерів, компанія займається підключення абонентів і підбором тарифних планів. Оскільки оператор пропонує багато пакетів і додаткових послуг, звичайній людині розібратися в них складно. Представники компанії аналізують потреби абонента при спілкуванні і підбирають оптимальний пакет, який дозволить платити значно менше.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі