gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Переваги та особливості VDS-серверів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 16 серпня 2016, 20:24

VDS - це різновид віртуального сервера, який передбачає на тлі інших технологій ширші можливості. Користувач за допомогою віртуального сервера може не тільки зберігати дані і оформляти їх у певному виді, а потім використовувати, але і встановлювати операційні системи, на базі яких буде здійснюватися різнопланова робота. VDS зручний і простий для розуміння. Розглянемо, які існують особливості віртуального сервера.

Віртуальний сервер VDS за своєю суттю мало чим відрізняється від реального, фізичного сервера, який знаходиться або в офісі, або в серверній. У користувача є можливість встановлювати програми, обробляти дані, працювати з різними додатками операційних систем.

Одна з основних переваг роботи через хостинг, коли у вас є VDS сервер - можливість захистити дані від ДОС-атак. При цьому користувачеві не потрібно піклуватися про захист - для нього все відбувається в автоматичному режимі. Також важливою є можливість резервного копіювання файлів. Тобто в разі втрати важливих файлів їх можна відновити.

Кому це потрібно?

Великі портали і сайти вигідно встановлювати на VDS-хостингу, або на VPS в европе. Це дозволить зменшити навантаження на сервер, забезпечить використання додаткових можливостей, створить грунт для експериментування, тестування та впровадження нових, раніше не використовуваних переваг.

І останнє, що важливо позначити, - це відсутність кордонів в межах максимальної інформації, яку можна зберігати на сервері. Користувач може створювати необмежену кількість сайтів, доменних зон, поштових скриньок. Частина з них цілком можуть бути тестовими - для експериментів, проб, напрацювання досвіду. На серверах можна встановлювати і тестове програмне забезпечення, програми, а потім при непотрібності відмовлятися від їх використання.

Перед тим, як арендовать vds сервер, перегляньте основні параметри серверів та які функції додатково пропонує хостинг провайдер. Не зайвим також буде почитати відгуки реальних клієнтів, які можуть звернути вашу увагу на різноманітні ньюанси чи недоліки в роботі серверів тієї чи іншої компанії. Не варто також і економити, адже це позначається на надійності та швидкості роботи. Багато дрібних компаній можуть встановлювати мінімальні ціни на оренду віртуальних серверів, проте через деякий час цілком імовірно, що у вас можуть виникнути проблеми із доступом чи налаштуваннями.

Але ж ви не хочете втратити свої дані, або постійно вирішувати якісь технічні проблеми? Саме тому вибирайте надійного надавача послуг.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі