gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Переваги та недоліки онлайн-кредитів: об'єктивний погляд
Переваги та недоліки онлайн-кредитів: об'єктивний погляд
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Субота, 26 вересня 2020, 14:13

Українці йдуть в ногу з часом і намагаються користуватися всіма благами прогресу. Наприклад, кредити сьогодні багато користувачів вважають за краще оформляти через Інтернет. Прихильники послуг спеціалізованих сервісів вважають, що такий спосіб розв'язання фінансових проблем найбільш зручний. Чи так це, і які насправді переваги та недоліки властиві популярним мікрофінансовим організаціям?

 

 

Просто і швидко

Один з найважливіших плюсів онлайн-кредитів - можливість отримати гроші на карту в оперативному режимі. Деякі сервіси, наприклад, обіцяють, що на оформлення позики та переказ коштів буде потрібно не більше 15 хвилин. При цьому особливих навичок або знань для подачі заявки не буде потрібно. Із завданням впорається навіть недосвідчений користувач. В будь-який час дня і ночі.

Багато клієнтів МФО відзначають, що їм подобаються такі сервіси через доступність їх послуг в будь-який час доби. Заявки приймає та обробляє автоматична система. Тому позику можна оформити та пізно вночі, і рано вранці, і в вихідний день. А з урахуванням того, що ситуації бувають різні, робота в режимі 24/7 - безперечна перевага мікрофінансових організацій.

Мінімум документів

Щоб оформити кредит онлайн, не потрібні стоси документів. Заявнику достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код. Причому авторитетні сервіси не вимагають пересилання сканів документів, фото з ними або зразків підпису. Договір вважається укладеним після підтвердження за допомогою коду, відправленого на телефон.

Особливу увагу варто звернути на те, що спеціалізовані ресурси без проблем видають позики навіть тим, хто не може надати довідку про доходи. Для оформлення договору не потрібні будуть ні поручителі, ні застава.

Чесність і прозорість

Угода між користувачем і МФО складено так, що клієнт без труднощів вникає в усі пункти. Крім того, в договорі чітко прописані вартість послуг і термін дії. Будь-які приховані платежі відсутні, як і різноманітні комісії. Хоча про розмір боргу користувач може отримати уявлення ще на попередньому етапі. На головній сторінці сайту є спеціальний калькулятор, який моментально демонструє результат після введення суми та оптимальний термін кредитування.

Лояльне ставлення

Взять кредит на карту потенційно може будь-який українець, що переступив рубіж повноліття. При цьому він необов'язково повинен бути офіційно працевлаштований. Часто мікропозики отримують ті, хто не може розраховувати на позику у звичайному банку:

  • пенсіонери та студенти;
  • матері в декретній відпустці;
  • безробітні та фрілансери;
  • самозайняті особи.

Лояльність і взаємна довіра - найважливіші засади функціонування відомих мікрофінансових організацій.

Недоліки мікропозик

Щоб об'єктивно судити про переваги послуг МФО, необхідно мати уявлення про їхні недоліки. Деякі українці вважають, що до мінусів слід віднести обмеження за розміром можливої ​​фінансової допомоги. Зазвичай максимальний ліміт не перевищує 15 000-20 000 гривень.

Ще одна особливість мікропозик, яку іноді відносять до недоліків, - короткий термін дії договору. Однак варто враховувати, що свої послуги мікрофінансові організації позиціонують як кредит до зарплати. І обмеження ліміту, і короткий термін спрямовані на тимчасове позбавлення від труднощів, а не на довічну кабалу.

Загалом, якщо потрібен велика довгострокова позика, краще пошукати альтернативні варіанти. А у всіх інших випадках онлайн-кредит - ідеальне рішення.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Субота, 26 вересня 2020, 15:10
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі