gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Переваги та недоліки електронних сигарет
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 05 жовтня 2016, 19:50

Вітаю моїх читачів! У наш час залишається гострим питання: «Палити чи не палити?» У рішенні проблем з курінням винайшли електронні сигарети. У чому ж переваги і недоліки електронних сигарет?

Основні переваги і недоліки електронних сигарет

По тому, як працює електронна сигарета, і що, на відміну від звичайних, вона виділяє не дим, а парe - чи можна судити про її безпекe? Адже реклама на такі сигарети змінювалася досить часто.

На початку їх пропагували як хорошу заміну звичайним сигаретам для місць, де курити не положено. Потім, як найдієвіший спосіб в боротьбі з курінням. А зараз, все більше позиціонують такі сигарети з безпечним способом куріння.

По-перше, потрібно розібратися, як працює цей пристрій, а потім порівняти всі «за» і «проти» використання таких сигарет.

Механізм роботи електронної сигарети

Електронну сигарету винайшли в Гонконзі в 2003 році. Усередині такої сигарети знаходиться батарея і невеликий атомайзер. Як тільки людина намагається зробити затяжку, всередині цього атомайзера відбувається нагрівання, і утворюється пара.

Даний пар виділяється з нікотинової рідини. За своїм виглядом електронна сигарета дуже схожа на справжню, так як є і дим (пар), вона світиться при черговому «затягуванні» і навіть здається, що починає тліти.

Фільтри у електронних сигарет знімні, тому їх з легкістю можна міняти. Саме в них містяться основні речовини, від яких залежить міцність і аромат сигарети.

До речі, вас може зацікавити інтернет магазин електронних сигарет http://papirosa.cc/, в якому можна придбати таку продукцію лише найивщої якості за доступними цінами.

Основні переваги електронних сигарет

До основних переваг електронних сигарет можна віднести те, що їх можна використовувати в заборонених для куріння місцях, так як вони не допускають пасивного куріння. І тому, що в такій сигареті немає смол і більшості канцерогенів.

Електронна сигарета, в порівнянні з простою, не нанесе великої шкоди організму. А також за рахунок того, що електронна сигарета не горить насправді, а лише це імітує, можна не боятися за красу своїх зубів і пальців рук.

І, звичайно ж, поліпшується загальний стан людини. Проходять і задишка, і різні хвороби серця, поліпшуються смакові якості їжі.

Недоліки електронних сигарет

До сих пір невідомо, чи безпечні електронні сигарети. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) обережно ставиться до популярного винаходу. «Електронна сигарета не є доведеним засобом нікотин-замісної терапії», вважає доктор Ала Алван, що представляє Кластер неінфекційних хвороб і психічного здоров'я ВООЗ.

Великим недоліком електронної сигарети є те, що основна мета «кинути палити», може бути і не досягнута. Використовуючи таку сигарету, людина звикає до неї, а в деяких випадках, починає палити ще більше. Так як здається, що це абсолютно нешкідливо. І від цього заощадити на сигаретах теж малоймовірно.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі