gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Переваги стаціонарних обмінників валют
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Середа, 24 червня 2020, 15:15

Українцям доводиться часто міняти валюту, і на це впливає багато незалежних від них факторів - нестабільна ситуація в економіці і країні в цілому, недовіра до національної валюти, а також велика кількість трудових мігрантів, які завозять велику кількість валюти в Україну. На цьому тлі виникає потреба у валютних конвертаціях на максимально вигідних умовах і в цьому плані, стаціонарні обмінники готівкової валюти залишаються в числі лідерів. У чому причина цього явища? Давайте розбиратися.

 

Безпека

Безпека - це без сумніву самий головний фактор при виборі способу обміну, і в цьому плані банки залишаються на першому місці, так як їм довіряють набагато більше людей, і вони абсолютно праві. Але, сучасні обмінники, не плутати з міняйлами чорного ринку, не так вже й далеко пішли від банків. Їх діяльність повністю регулюється законодавством України, причому згідно з тим же законодавством, багато хто з них є свого роду філією того чи іншого банку. Отже, вони повністю працюють в правовому полі.

Вигідні курси обміну

Ось тут банки точно не будуть серед лідерів, хоч як це парадоксально, але найбільш вигідні курси завжди будуть на чорному ринку. Адже міняйл не потрібно платити податки, і нести інші витрати, пов'язані з їх діяльністю. А по-друге, вони більш гнучкі в плані «цінової політики» і самі встановлюють рівень курсу в залежності від різних факторів. Але, як ми вже сказали вище, коли мова йде про чорний ринок валют, ні про яку безпеку не може бути і мова, занадто великі ризики бути обдуреними.

Обмінники - це свого роду золота середина. Вони поєднують собі гнучкість цінової політики чорного ринку і банківську безпеку. Тому ціни, хоч і незначно, але будуть вище, але зате ви будете повністю впевнені у своїй безпеці.

Додаткові послуги

Ще одним величезним плюсом обмінників є наявність додаткових послуг. Наприклад, сервіс https://obmin.uzhgorod.ua/ від компанії KIT GROUP для клієнтів надає оптові ціни на послуги обміну, а також послуги інкасації, щоб забезпечити їх безпеку. У числі ще одне корисної послуги можна виділити бронювання курсу на 1 годину, що захищає вас від неприємних сюрпризів поки ви на шляху до офісу сервісу.

Напрямки обміну

У той час як банки пропонують всього 3-4 напрямки обміну, обмінники в цьому плані дають набагато більше можливостей. Той же обмінник готівкової валюти пропонує більше 11 напрямів.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі