gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки П'ять причин слабкого напору води з газової колонки
П'ять причин слабкого напору води з газової колонки
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Субота, 19 грудня 2020, 00:26

 

 

Слабкий напір, коли вода ледь тече, - одна з поширених проблем, з якою стикаються власники газового водонагрівача. Розглянемо, які можуть бути причини і як з ними впоратися.

 

 

5 причин слабкого напору води з газової колонки

До речі, якщо вас цікавить ремонт газової колонки, то радимо перейти за даним посиланням https://master911.ua/service/remont-gazovyh-kolonok вже зараз.

Низький тиск в подавальному водопроводі

Для нормальної роботи газової колонки необхідно, щоб вода надходила в неї під стабільним напором. Якщо у водопроводі знижений тиск, то і водонагрівач буде видавати слабку цівку.

Причини, чому вода погано надходить в колонку:

  1. Падіння тиску в системі водопостачання через несправності на рівні магістралі або насосної станції. Наприклад, прориву водопроводу. Такі поломки можуть привести не тільки до зниження напору. Колонка може не включатися, якщо вхідний тиск нижче встановленого виробником значення.
  2. Засмічення трубопроводу, часто виникають в будинках старої забудови. На стінках труб відкладаються частки вапна та оксиду заліза (іржа), що звужує їх прохід. Також забитися можуть місця з'єднань, фільтруючі елементи.
  3. Помилки при влаштуванні лінії подачі води. Якщо газова колонка живиться від індивідуальної свердловини, то, наприклад, неправильний діаметр труб або надмірна довжина трубопроводу, невідповідна характеристикам насоса, можуть привести до падіння напору.

У більшості випадків проблему зі зниженим тиском у подавальному водопроводі можна вирішити тільки за допомогою комунальних служб.

Попередити неприємні ситуації можна, якщо вибирати газові колонки з мінімальним робочим тиском. Наприклад, газові водонагрівачі Bosch серії Therm 2000 O можуть працювати навіть при подачі води під тиском 0,15 бар. А більш потужні моделі, типу Therm 8000 S2, при 0,3 бар.

Утворення накипу

Коли вода проходить через газову колонку припустимо деяке зниження напору, але воно не повинно бути значним. Якщо тиск падає істотно, це говорить про проблеми всередині водонагрівача.

Найпоширеніша причина - осідання кальцієвих відкладень в трубках і на внутрішніх стінках теплообмінників при нагріванні води. Швидкість утворення накипу залежить від її жорсткості, температури води на виході та частоти використання приладу.

Рішення проблеми - промивка теплообмінника спеціальними складами. Також відстрочити поява відкладень можна, встановивши систему водопідготовки. Вона істотно загальмує процес заростання труб. Також значно скоротити утворення накипу можна установкою більш низької температури води, наприклад, не більше 45-50 градусів.

Засмітився один з фільтрів

Для захисту елементів контуру від засмічення в різних місцях трубопроводу встановлюють фільтри грубої очистки. Їх може бути два. Один встановлюють перед газовою колонкою, щоб не допустити потрапляння всередину дрібного сміття з водопроводу, другий - відразу після виходу з водонагрівача - для очищення води від частинок накипу.

Фільтр являє собою звичайну сітку, яка з часом засмічується виловленим сміттям. Це знижує пропускну здатність труб і не дає воді проходити нормально. Для відновлення напору досить прочистити фільтр.

Неправильне відведення води

Напір в трубопроводі після газової колонки може падати й в тому випадку, якщо труби на виході мають невірний діаметр. Наприклад, «садить» натиск стандартна гнучка підводка.

Несправність водорозбірної точки

Якщо в будинку слабкий напір тільки з одного крана, має сенс перевірити справність самого змішувача. Можливо, він засмітився або вийшов з ладу. Найбільш часті проблеми тут - засмічення підвідного шланга, кран-букси й сітки, що фільтрує, а також деформація прокладок через постійного впливу гарячої води. Усунути такі неполадки можна самостійно, не залучаючи фахівців.

Щоб уникнути більшості перерахованих проблем, рекомендується правильно експлуатувати газову колонку, використовувати пом'якшену воду і регулярно проводити профілактику: чистити фільтри та сам водонагрівач від забруднень. Попередити появу відкладень набагато простіше, ніж потім від них позбавитися.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Субота, 19 грудня 2020, 00:42
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі