gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Особливості застосування широкоформатного друку
Особливості застосування широкоформатного друку
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 02 червня 2016, 20:03

Широкоформатний друк є друком зображень на сучасному кольоровому струменевому принтері великого розміру на самих різних матеріалах - на спеціальному підвищеної міцності папері, тканинах, вініловому банері і сітці, на самоклеючій плівці та інших матеріалах. Широкоформатний друк застосовується у випадках, коли звичайне друкарське обладнання не дозволяє отримувати зображення на перерахованих носіях і до того ж значних розмірів.

У сучасних широкоформатних струменевих принтерах як барвники застосовуються сольвентні чорнила, завдяки яким видрукувані зображення мають підвищену волого-і термостійкість. Широкоформатний друк за своїм типом поділяються на застосування всередині приміщень і для зовнішнього використання, а за якістю друку - на зображення, що розглядаються з близької відстані і для віддаленого розгляду. Застосовувані сучасними рекламними компаніями нових технологій, матеріалів і устаткування дозволяють отримувати зображення високої якості, які з однаковим успіхом використовувати як для внутрішніх рекламних заходів. так і для зовнішньої реклами. Від передбачуваного використання друкованих зображень залежить і вибір їх основної характеристику - роздільності.

Зображення з роздільністю до 360 dpi рекомендуються для зовнішнього застосування і розгляду їх з великої відстані від 5 метрів. До таких зображень відносяться перш за все - інформаційно-рекламні банери, вуличні перетяжки, магістральні інформаційні щити і стенди великих розмірів, як правило, 6х3 метра, транспаранти та інші рекламні засоби, подробнее на http://skydeck.com.ua/.

Зображення з роздільною здатністю 720 dpi призначаються в основному для внутрішнього застосування і є найбільш близькими за своєю якістю до фотодруку. Зображення з такою високою якістю використовуються насамперед при виготовленні різних плакатів, постерів на папері, самоклейних плівках, тканинах, сітках і інших матеріалах. Такі зображення успішно застосовуються в якості рекламних носіїв мобільних виставкових стендів і при оформленні інтер'єрів офісів, театрів, ресторанів, клубів, кафе, квартир торгових і розважальних центрів і будь-яких інших приміщень.

Розміщуються на прозорих плівках у вікнах або світлових конструкціях зображення забезпечують не тільки підвищений рекламний ефект, що не затінюючи внутрішній простір приміщень, але і захист від ультрафіолетових променів, запобігаючи вигоряння товарів і продукції від дії прямих сонячних променів. В останні роки все більшої популярності набирає нове оригінальне застосування сольвентной широкоформатного друку на спеціальній зносостійкого плівці для підлоги графіки при оформленні рекламних майданчиків і місць продажів.

Однак найвищу якість сучасної широкоформатного друку досягається при друку з максимальною на сьогоднішній день роздільною здатністю -1440 dpi, яка застосовується в основному в якості інтер'єрної друку. Яскраві, барвисті і насичені кольори зображень, монолітна їх заливка, дозволяє застосовувати такі зображення в якості рекламно-інформаційних постерів, плакатів, інших рекламних і виставкових засобів. У зовсім недавні часи рекламним компаніям не вдавалося отримати печатку з високою якістю при невисокій якості вихідного файлу або матеріалу. У наш час фахівці рекламних компаній володіють прийомами обробки на комп'ютері будь-яких вихідних матеріалів з метою отримання печатки з високою якістю, яке з'явиться запорукою успішної участі будь-якої компанії в виставковому або рекламному заході. У свою чергу успішне проведення подібних заходів сприятиме успішному просуванню на ринку товарів і послуг компанії і зростання її іміджу і популярності.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі