gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Особливості застосування широкоформатного друку

Особливості застосування широкоформатного друку

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 02 червня 2016, 20:03

Широкоформатний друк є друком зображень на сучасному кольоровому струменевому принтері великого розміру на самих різних матеріалах - на спеціальному підвищеної міцності папері, тканинах, вініловому банері і сітці, на самоклеючій плівці та інших матеріалах. Широкоформатний друк застосовується у випадках, коли звичайне друкарське обладнання не дозволяє отримувати зображення на перерахованих носіях і до того ж значних розмірів.

У сучасних широкоформатних струменевих принтерах як барвники застосовуються сольвентні чорнила, завдяки яким видрукувані зображення мають підвищену волого-і термостійкість. Широкоформатний друк за своїм типом поділяються на застосування всередині приміщень і для зовнішнього використання, а за якістю друку - на зображення, що розглядаються з близької відстані і для віддаленого розгляду. Застосовувані сучасними рекламними компаніями нових технологій, матеріалів і устаткування дозволяють отримувати зображення високої якості, які з однаковим успіхом використовувати як для внутрішніх рекламних заходів. так і для зовнішньої реклами. Від передбачуваного використання друкованих зображень залежить і вибір їх основної характеристику - роздільності.

Зображення з роздільністю до 360 dpi рекомендуються для зовнішнього застосування і розгляду їх з великої відстані від 5 метрів. До таких зображень відносяться перш за все - інформаційно-рекламні банери, вуличні перетяжки, магістральні інформаційні щити і стенди великих розмірів, як правило, 6х3 метра, транспаранти та інші рекламні засоби, подробнее на http://skydeck.com.ua/.

Зображення з роздільною здатністю 720 dpi призначаються в основному для внутрішнього застосування і є найбільш близькими за своєю якістю до фотодруку. Зображення з такою високою якістю використовуються насамперед при виготовленні різних плакатів, постерів на папері, самоклейних плівках, тканинах, сітках і інших матеріалах. Такі зображення успішно застосовуються в якості рекламних носіїв мобільних виставкових стендів і при оформленні інтер'єрів офісів, театрів, ресторанів, клубів, кафе, квартир торгових і розважальних центрів і будь-яких інших приміщень.

Розміщуються на прозорих плівках у вікнах або світлових конструкціях зображення забезпечують не тільки підвищений рекламний ефект, що не затінюючи внутрішній простір приміщень, але і захист від ультрафіолетових променів, запобігаючи вигоряння товарів і продукції від дії прямих сонячних променів. В останні роки все більшої популярності набирає нове оригінальне застосування сольвентной широкоформатного друку на спеціальній зносостійкого плівці для підлоги графіки при оформленні рекламних майданчиків і місць продажів.

Однак найвищу якість сучасної широкоформатного друку досягається при друку з максимальною на сьогоднішній день роздільною здатністю -1440 dpi, яка застосовується в основному в якості інтер'єрної друку. Яскраві, барвисті і насичені кольори зображень, монолітна їх заливка, дозволяє застосовувати такі зображення в якості рекламно-інформаційних постерів, плакатів, інших рекламних і виставкових засобів. У зовсім недавні часи рекламним компаніям не вдавалося отримати печатку з високою якістю при невисокій якості вихідного файлу або матеріалу. У наш час фахівці рекламних компаній володіють прийомами обробки на комп'ютері будь-яких вихідних матеріалів з метою отримання печатки з високою якістю, яке з'явиться запорукою успішної участі будь-якої компанії в виставковому або рекламному заході. У свою чергу успішне проведення подібних заходів сприятиме успішному просуванню на ринку товарів і послуг компанії і зростання її іміджу і популярності.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі