gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Особливості відкриття файлів у форматі DB
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 15 жовтня 2018, 21:34

Цілком зрозуміло, що практично у кожного в розпорядженні є ноутбук або комп'ютер. Однак недосвідчені користувачі частенько стикаються з проблемою, коли певний формат файлу просто не відкривається через відсутність необхідної програми. Сьогодні ми б хотіли поговорити про формат db, який рано чи пізно все ж трапляється користувачам ПК. Перед тим, як розповісти, що саме робити з цим файлом і як його відкривати, необхідно розібратися в форматі db. На сьогоднішній день існує всього три види документом, який представлений в даному форматі: Database File.

Даний документ являє собою інформацію баз даних, яка створюється за допомогою спеціальних програм, детальніше ви можете дізнатися на сайті http://openfileformat.ru вже зараз. В основному це текст, поданий в незашифрованому вигляді полів, графіків і таблиць. Коли постає питання - чим відкрити формати файлів, тут є безліч варіантів програм. У представленому трохи нижче списку можна знайти найбільш ефективні програми, які дозволяють відкривати формат db:

  • SolidDB
  • Oracle Database
  • DBASE
  • SQLite
  • Ексель
  • блокнот
  • H2 Database Engine
  • Visual FoxPro

Однак не варто упускати один важливий момент. Ви можете зіткнутися з проблемою, коли створена база даних була зашифрована. Для того, щоб вирішити, що з'явилася проблему необхідно знати додаток в якому був створений представлений файл.

Windows Thumbnail Cache

Зміст даного документа представлено у вигляді зображень в дозволі Jpeg. Це різні зображення, відеозаписи та багато іншого. Слід зазначити, що дані документи є системними. Радує те, що для роботи з даним форматом немає необхідності встановлювати якісь додаткові програми. Для їх роботи досить буде використання ОС Windows.

Mobile Device Database File

Даний документ зустрічається виключно на всіляких мобільних платформах: ОС Android, Windows Phone 7 і Linux. Вони необхідні для того, щоб мати інформацію про повідомлення і контактах. Необхідно відзначити, що подібні документи не може бути відтворена, а все з однієї простої причини - всі дані зашифровані, що дозволяє запобігти їх від крадіжки.

Крім формату db є безліч інших, і для їх роботи необхідно використовувати додаткові програми, які навряд чи встановлять на свій ПК або ноутбук недосвідчені користувачі. Звідси можна зробити висновок - якщо ви вирішили придбати одне з двох пристроїв, не забудьте подбати про те, щоб досвідчені фахівці повністю налаштували всю систему для того, щоб ви могли відразу ж після покупки повноцінно користуватися придбанням.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі