gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Особливості відкриття файлів у форматі DB
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 15 жовтня 2018, 21:34

Цілком зрозуміло, що практично у кожного в розпорядженні є ноутбук або комп'ютер. Однак недосвідчені користувачі частенько стикаються з проблемою, коли певний формат файлу просто не відкривається через відсутність необхідної програми. Сьогодні ми б хотіли поговорити про формат db, який рано чи пізно все ж трапляється користувачам ПК. Перед тим, як розповісти, що саме робити з цим файлом і як його відкривати, необхідно розібратися в форматі db. На сьогоднішній день існує всього три види документом, який представлений в даному форматі: Database File.

Даний документ являє собою інформацію баз даних, яка створюється за допомогою спеціальних програм, детальніше ви можете дізнатися на сайті http://openfileformat.ru вже зараз. В основному це текст, поданий в незашифрованому вигляді полів, графіків і таблиць. Коли постає питання - чим відкрити формати файлів, тут є безліч варіантів програм. У представленому трохи нижче списку можна знайти найбільш ефективні програми, які дозволяють відкривати формат db:

 • SolidDB
 • Oracle Database
 • DBASE
 • SQLite
 • Ексель
 • блокнот
 • H2 Database Engine
 • Visual FoxPro

Однак не варто упускати один важливий момент. Ви можете зіткнутися з проблемою, коли створена база даних була зашифрована. Для того, щоб вирішити, що з'явилася проблему необхідно знати додаток в якому був створений представлений файл.

Windows Thumbnail Cache

Зміст даного документа представлено у вигляді зображень в дозволі Jpeg. Це різні зображення, відеозаписи та багато іншого. Слід зазначити, що дані документи є системними. Радує те, що для роботи з даним форматом немає необхідності встановлювати якісь додаткові програми. Для їх роботи досить буде використання ОС Windows.

Mobile Device Database File

Даний документ зустрічається виключно на всіляких мобільних платформах: ОС Android, Windows Phone 7 і Linux. Вони необхідні для того, щоб мати інформацію про повідомлення і контактах. Необхідно відзначити, що подібні документи не може бути відтворена, а все з однієї простої причини - всі дані зашифровані, що дозволяє запобігти їх від крадіжки.

Крім формату db є безліч інших, і для їх роботи необхідно використовувати додаткові програми, які навряд чи встановлять на свій ПК або ноутбук недосвідчені користувачі. Звідси можна зробити висновок - якщо ви вирішили придбати одне з двох пристроїв, не забудьте подбати про те, щоб досвідчені фахівці повністю налаштували всю систему для того, щоб ви могли відразу ж після покупки повноцінно користуватися придбанням.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі