gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Особливості вибору системи відеоспостереження
Особливості вибору системи відеоспостереження
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 02 квітня 2019, 22:33

Як правильно встановити камери відеоспостереження, щоб отримати кращий огляд? Які відеокамери вибрати - купольні або циліндричні? Якими особливостями повинні володіти відеокамери для установки на вулиці?

На ці та інші питання ми докладно відповімо в цій статті. Не існує універсального рішення, яке ідеально підходило б у всіх ситуаціях. Проте є деякі загальні принципи, які можуть виявитися корисними і вам.

Отже, ви прийняли рішення про необхідність установки системы видеонаблюдения на об'єкті або в житловому приміщенні. Перше питання, на яке потрібно відповісти, це мета.

Формулювання мети

Цілі можуть бути різними: від простого контролю переміщення по периметру з метою безпеки, до відстеження автомобільних номерів в'їжджає на територію об'єкта транспорту, детального контролю виробничого процесу і навіть запису звуку. Холодні і вологі приміщення вимагають установку особливих відеокамер.

Типи відеокамер

Наступним етапом необхідно вибрати відповідний тип відеокамер. Існують відмінності, пов'язані з класом захисту. Камери внутрішньої установки не повинні встановлюватися на відкритому повітрі, камери вуличної установки можуть встановлюватися і в приміщенні. Вуличні камери повинні відповідати класу захисту IP66. У приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендуємо встановити камери з підвищеною стійкістю до вологому середовищі, а для протяжних і погано освітлених ділянок необхідні відеокамери з інфрачервоною підсвіткою достатньої потужності.

Форм-фактор

Існують різні типи відеокамер за формою: стандартні, купольні циліндричні і поворотні. Останні, як правило, необхідні для забезпечення максимального кута огляду.

Циліндричні камери простіше в установці та налаштування, проте зазвичай трохи поступаються в параметрі «кут огляду».

У процесі організації відеоспостереження рекомендуємо встановити камери безпеки таким чином, щоб вони перекривали огляд один одного в зонах, в яких важливо нічого не пропустити. Це забезпечить максимальну безпеку об'єкту, що охороняється.

Віддалений доступ

Віддалений доступ до відеокамер і архіву записів здійснюється через мобільний додаток, додаток для комп'ютера. При цьому забезпечується можливість хмарного зберігання відеоархіву.

Віддалене відеоспостереження не просто забезпечує керуючому персоналу ефект присутності на об'єкті і швидке оповіщення про надзвичайні ситуації, але може стати ефективним інструментом оптимізації бізнесу.

Вибір підрядника

При виборі підрядника для установки системи відеоспостереження слід керуватися не тільки принципом найменшої ціни. Важливо звернути увагу на досвід компанії підрядника, умови сервісного обслуговування, якість монтажу і гарантії.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі