gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Особиста безпека та захист майна
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 11 грудня 2018, 21:00

Повсякденне життя та бізнес в сучасному світі пов’язані з низкою ризиків. Йдеться про пожежі, незаконне проникнення в житло, викрадення авто, загрози особистій безпеці. Все це – реальні небезпеки, які можуть завдати серйозних збитків або і взагалі коштувати найдорожчого – життя.

Безпека – одна з базових потреб людини, тому зрозуміло що попит на послуги охорони та захисту величезний, а на ринку представлені десятки, якщо не сотні компаній. Всі вони намагаються привабити клієнта, та гарантують безпеку. Однак, практика показує що далеко не всі компанії працюють за високими професійними стандартами і спроможні виконати задачі, за які беруться.

Як обрати охоронну компанію, яка гарантує вам захист від зазіхань на ваше майно, життя та здоров’я? Читайте наш матеріал, що знайти команду професіоналів, які дійсно знають що таке безпека.

Вибір з десятків компаній. Шукаємо фахівців з безпеки

Питання вибору охоронної компанії актуальне не лише для малого та середнього бізнесу. Не менш важлива і безпека житла. Тому нерідко послуги охорони замовляють власники приватних та багатоквартирних будинків.

В будь-якому випадку послуги охорони це додаткове навантаження на бюджет домогосподарства чи фірми. Тому кожен потенційний клієнт дуже ретельно обмірковує таке рішення. Цілком розумно, що люди збирають максимум інформації та відгуків про фірму.

Але часто це відбувається безсистемно. Результат – неправильні рішення та збитки. Користуючись досвідом спеціалістів з безпеки, які працюють у компанії «Княжа варта», ми дамо вам покроковий алгоритм вибору і допоможемо уникнути помилок.

З чого все починається?

Отже ви вирішили попіклуватись про власне майно та особисту безпеку і зрозуміли, що необхідно укласти договір з охоронною компанією. Перш за все, конкретизуйте свої потреби. Важливо розуміти відповіді на низку основних питань:

 • Що саме загрожує вам та вашому майну?
 • Яку суму грошей ви готові щомісячно витрачати на безпеку?
 • Чи є загрози постійними, тривалими?
 • Чи потрібні вам додаткові послуги, окрім, охорони?

Як правило, спілкування зі спеціалістами охоронних компаній починається з телефонної розмови. Тут у нас є три поради.

 • По-перше, не задавайте питання стосовно всього, що ви не зрозуміли, не почули або того, що викликало сумніви.
 • По-друге, поцікавтеся рекомендаціями фірми, які вона отримала від клієнтів.
 • Третє, перед тим як замовляти виїзд на об’єкт для попереднього огляду перепитайте, чи безкоштовна ця послуга. Більшість компаній Львова та України не бере плату за це, але все ж радимо перестрахуватись

У більшості випадків між візитом спеціаліста з безпеки на об’єкт та остаточним рішенням про укладення договору проходить певний час. Це нормально.

Як «впізнати» справжніх фахівців з охорони та безпеки?

Безпека – часто недешеве задоволення. Це пояснюється дуже просто – ефективна робота охоронної потребує великого колективу та багатьох технічних засобів. Це важлива, але не єдина ознака солідної компанії.

Розглянемо всі фактори, на які слід звертати увагу.

 1. Досвід роботи. У кожній сфері є критичний момент, який переживають далеко не всі компанії. У галузі безпеки це термін три роки. Для порівняння, «Княжа варта» на ринку вже 18 років.
 2. Наявність у фірми всіх установчих документів, ліцензії на діяльність в сфері охорони життя та всіх видів майна. Ми відкриті для потенційних клієнтів і готові надати інформацію про себе.
 3. Дуже важлива наявність банківського рахунку і можливість безготівкової оплати послуг. Це ознака того, що компанія працює за нормами законодавства.
 4. Центральний офіс, в якому оперативні чергові ведуть моніторинг безпеки на всіх об’єктах клієнтів.
 5. Можливість поспілкуватись із постійними клієнтами компанії, побачити, як працюють її співробітники на конкретних об’єктах. Безпека це, в тому числі, довіра. Тому компанія «Княжа варта» цінує довіру кожного клієнта, будує тривалі ділові зв’язки.
 6. Наявність груп швидкого реагування, які виїжджають за викликами. У всіх охоронців має бути тривожна кнопка.
 7. Достатня чисельність охоронців. Безпека клієнтів не може залежати від того, що хтось із співробітників захворів чи не вийшов на роботу з особистих причин. Тому мінімальна чисельність охоронців 30 – 40 осіб. В штаті компанії «Княжа варта» сотні груп швидкого реагування.
 8. Зовнішній вигляд та фізична підготовка. Всі охоронці мають носити уніформу з символікою фірми та бути охайно одягненими. Компанія, що відповідає за безпеку об’єктів повинна відповідати статусу клієнтів.
 9. Варті довіри охоронні фірми час від часу здійснюють нічні перевірки. Для цього у компанії має бути достатньо автотранспорту, водії та начальник охорони.
 10. Наявність сайту і актуальність інформації на ньому, справжні фото співробітників та повна контактна інформація.

Компанія «Княжа варта» – ваша безпека на найвищому рівні

Наша компанія має всі необхідні дозволи на охоронну діяльність. В колективі працюють спеціалісти з багаторічним досвідом охорони комерційних, промислових та житлових об’єктів.

Для кожного клієнта ми розробляємо комплекс заходів та додаткових послуг які зроблять його роботу, пересування та особисте життя безпечнішим. Такий гнучкий підхід означає що замовник отримує послуги, що відповідають саме його потребам і ризикам.

Крім охорони із застосуванням технічних засобів ми надаємо низку додаткових послуг водіям та корпоративним автопаркам. Уточнюйте деталі у наших менеджерів.

Обирайте надійну охорону! «Княжа варта» створить для вас простір безпеки.

Телефон: 032 253-83-63

093 715-15-15
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Вівторок, 11 грудня 2018, 21:03
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі