gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Основні помилки інтернет-магазинів, допущені на початковому етапі просування
Основні помилки інтернет-магазинів, допущені на початковому етапі просування
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 03 грудня 2016, 20:25

Поговоримо про просування інтернет магазину і звернемо увагу на помилки. Кожна людина, що створює інтернет-магазин збирається отримувати від цього постійний прибуток. А для цього потрібно обзавестися цільовою аудиторією і гарною рекламою для залучення нових покупців. Якщо такий магазин створює професіонал з просування, то це одне, а якщо його створює новачок у таких питаннях. Ось ця стаття саме для них, оскільки її автори виділили 10 основних моментів, в яких новачки помиляються.

1. Зовсім відсутні окремі сторінки для просування інтернет магазину.

Коли власнику потрібна раскрутка интернет-магазина він повинен заздалегідь подбати про запити для пошукових систем. Обов'язково пам'ятайте, що для таких запитів на сайті повинні бути цільові сторінки. На приклад, якщо в ваш запит входить назва товару, то він обов'язково повинен бути на сайті на окремій (цільовій) сторінці.

2. Унікальний контент.

Кожен товар в вашому інтернет магазині повинен мати свій опис, а найважливіше, щоб текст цього опису був написаний вручну, а не списаний з аналогічного інтернет-магазину. Тобто або ви самі придумуєте, як описати всі властивості і функції товару або звертаєтеся на спеціальні біржі, де такий контент створюють люди, творчою уявою. Але до контенту не слід відносити тільки текст – це може бути і фото і відео. Все буде залежати від того, що саме ви збираєтеся продавати на сайті.

3. Некоректні метадані.

До цих даних в першу чергу відносять мета-тег description і TITLE (заголовок сторінки).

Ви, як власник сайту, спочатку повинні простежити, що б система дозволяла змінювати ці дані. А потім для кожної сторінки зробити унікальні описи і заголовки. Такі дії вплинуть на просування інтернет-магазину в пошукових системах на зовнішній вигляд (фрагментом) в пошуковій видачі.

4. Можливе дублювання сторінок.

Обов'язково закрийте від індексації сторінки, які можуть дублювати один одного. На приклад версія для друку, якогось опису товару, мета-дані, заголовки. Якщо на вашому сайті буде багато таких дублів, це негативно позначиться на просуванні ресурсу в пошукових системах.

До речі, ви можете замовити послуги спеціалістів компанії SEOSmart, які допоможуть вам з просуванням за доступними цінами.

5. Об'ємне меню.

Якщо меню складається з 200-700 посилань на різні розділи або товари вашого інтернет-магазину, то це вважається великим об'ємом. Оскільки починає займати більше місця в коді, ніж основний контент ваших головних даних. Google радить використовувати близько 100 штук на сторінці. Яндекс візьме більша кількість. Але тут палка в двох кінцях: якщо більше посилань, то менше цінність кожної з них для пошукової системи. А отже зменшується можливість потрапити на верх списку пошуковика, навіть з самим головним сторінкам. Обмеження кількості посилань допомагає користувачеві швидше завантажити сторінку, а це завжди подобатися нетерплячим людям. Плюс пошукові роботи будуть зчитувати тільки корисну для просування сайту інформацію.

6. Проблеми з версткою.

Не забудьте перевірити HTML код нового сайту на наявність помилок. Для цього існують спеціальні валідатори. Якщо при запуску вашого магазину будуть проблеми з версткою, то це загальмує індексацію сторінок нового інтернет-магазину, а це знову таки негативно вплине на його рух вперед і пошук цільової аудиторії конкретного сайту. Найкращим варіантом коду стане розміщення основного вмісту вище решти (додаткових розділів, навігації Тощо).

А якщо поєднати разом відсутність унікальних описів, великої меню і проблеми з версткою, то це практично дорівнює відсутності навіть простих відвідувачів на вашому сайті

7. Засміченість коду.

Пам'ятайте, що на вашому сайті не повинно бути непотрібного контенту. Стилі і скрипти краще винести окремим файлом. Серед такого мотлоху пошуковикам просто складно знайти що-небудь корисне. Тому продумайте як приховати непотрібні частини кодів з інтерфейсу.

8. Наявність реклами і продажних посилань.

Тепер вам слід визначитися, як ви збираєтеся використовувати даний сайт. Продавати продукцію або заробляти на рекламі та продажу посилань на біржах типу Sape. Одне з іншим не слід змішувати. Якщо вас цікавлять продаж продукції, то на сайті просто не повинно знаходитися кодів бірж посилань або рекламних блоків AdSense

9. Заголовки зображеннями.

З одного боку вони красиві і подобаються відвідувачам, з іншого боку роботи не здатні зрозуміти їх, а, отже, проіндексувати в пошуку. Тому треба зважити всі за і проти. Так необхідні такі заголовки. На крайній випадок скористайтеся прийомами CSS для створення відповідного стилю сторінки.

10. Відсутність налаштування ЧПУ.

ЧПУ значить людиноподібний URL, точніше зручний вид адреси будь-якої сторінки. Використання ЧПУ приносить свої плоди як у просуванні інтернет магазину або сайту і для майбутніх покупців. Головне на адресу рядка можна додати важливе ключове слово.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі