gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Основні помилки інтернет-магазинів, допущені на початковому етапі просування

Основні помилки інтернет-магазинів, допущені на початковому етапі просування

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 03 грудня 2016, 20:25

Поговоримо про просування інтернет магазину і звернемо увагу на помилки. Кожна людина, що створює інтернет-магазин збирається отримувати від цього постійний прибуток. А для цього потрібно обзавестися цільовою аудиторією і гарною рекламою для залучення нових покупців. Якщо такий магазин створює професіонал з просування, то це одне, а якщо його створює новачок у таких питаннях. Ось ця стаття саме для них, оскільки її автори виділили 10 основних моментів, в яких новачки помиляються.

1. Зовсім відсутні окремі сторінки для просування інтернет магазину.

Коли власнику потрібна раскрутка интернет-магазина він повинен заздалегідь подбати про запити для пошукових систем. Обов'язково пам'ятайте, що для таких запитів на сайті повинні бути цільові сторінки. На приклад, якщо в ваш запит входить назва товару, то він обов'язково повинен бути на сайті на окремій (цільовій) сторінці.

2. Унікальний контент.

Кожен товар в вашому інтернет магазині повинен мати свій опис, а найважливіше, щоб текст цього опису був написаний вручну, а не списаний з аналогічного інтернет-магазину. Тобто або ви самі придумуєте, як описати всі властивості і функції товару або звертаєтеся на спеціальні біржі, де такий контент створюють люди, творчою уявою. Але до контенту не слід відносити тільки текст – це може бути і фото і відео. Все буде залежати від того, що саме ви збираєтеся продавати на сайті.

3. Некоректні метадані.

До цих даних в першу чергу відносять мета-тег description і TITLE (заголовок сторінки).

Ви, як власник сайту, спочатку повинні простежити, що б система дозволяла змінювати ці дані. А потім для кожної сторінки зробити унікальні описи і заголовки. Такі дії вплинуть на просування інтернет-магазину в пошукових системах на зовнішній вигляд (фрагментом) в пошуковій видачі.

4. Можливе дублювання сторінок.

Обов'язково закрийте від індексації сторінки, які можуть дублювати один одного. На приклад версія для друку, якогось опису товару, мета-дані, заголовки. Якщо на вашому сайті буде багато таких дублів, це негативно позначиться на просуванні ресурсу в пошукових системах.

До речі, ви можете замовити послуги спеціалістів компанії SEOSmart, які допоможуть вам з просуванням за доступними цінами.

5. Об'ємне меню.

Якщо меню складається з 200-700 посилань на різні розділи або товари вашого інтернет-магазину, то це вважається великим об'ємом. Оскільки починає займати більше місця в коді, ніж основний контент ваших головних даних. Google радить використовувати близько 100 штук на сторінці. Яндекс візьме більша кількість. Але тут палка в двох кінцях: якщо більше посилань, то менше цінність кожної з них для пошукової системи. А отже зменшується можливість потрапити на верх списку пошуковика, навіть з самим головним сторінкам. Обмеження кількості посилань допомагає користувачеві швидше завантажити сторінку, а це завжди подобатися нетерплячим людям. Плюс пошукові роботи будуть зчитувати тільки корисну для просування сайту інформацію.

6. Проблеми з версткою.

Не забудьте перевірити HTML код нового сайту на наявність помилок. Для цього існують спеціальні валідатори. Якщо при запуску вашого магазину будуть проблеми з версткою, то це загальмує індексацію сторінок нового інтернет-магазину, а це знову таки негативно вплине на його рух вперед і пошук цільової аудиторії конкретного сайту. Найкращим варіантом коду стане розміщення основного вмісту вище решти (додаткових розділів, навігації Тощо).

А якщо поєднати разом відсутність унікальних описів, великої меню і проблеми з версткою, то це практично дорівнює відсутності навіть простих відвідувачів на вашому сайті

7. Засміченість коду.

Пам'ятайте, що на вашому сайті не повинно бути непотрібного контенту. Стилі і скрипти краще винести окремим файлом. Серед такого мотлоху пошуковикам просто складно знайти що-небудь корисне. Тому продумайте як приховати непотрібні частини кодів з інтерфейсу.

8. Наявність реклами і продажних посилань.

Тепер вам слід визначитися, як ви збираєтеся використовувати даний сайт. Продавати продукцію або заробляти на рекламі та продажу посилань на біржах типу Sape. Одне з іншим не слід змішувати. Якщо вас цікавлять продаж продукції, то на сайті просто не повинно знаходитися кодів бірж посилань або рекламних блоків AdSense

9. Заголовки зображеннями.

З одного боку вони красиві і подобаються відвідувачам, з іншого боку роботи не здатні зрозуміти їх, а, отже, проіндексувати в пошуку. Тому треба зважити всі за і проти. Так необхідні такі заголовки. На крайній випадок скористайтеся прийомами CSS для створення відповідного стилю сторінки.

10. Відсутність налаштування ЧПУ.

ЧПУ значить людиноподібний URL, точніше зручний вид адреси будь-якої сторінки. Використання ЧПУ приносить свої плоди як у просуванні інтернет магазину або сайту і для майбутніх покупців. Головне на адресу рядка можна додати важливе ключове слово.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі