gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Оренда віртуального VPS / VDS сервера. Особливості та переваги
Оренда віртуального VPS / VDS сервера. Особливості та переваги
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 05 лютого 2018, 00:14

Для створення VPS застосовуються технології, що дозволяють створювати віртуальні машини. Вссоздается робота певної платформи і забезпечується працездатність софта, створюючи програмні середовища, що функціонують як окремі комп'ютери.

Для створення VPS і vds використовуються такі програми, як Parallels Virtuozzo і OpenVZ, VMware ESX, Xen, HyperVM, FreeVPS або VDSmanager. Віртуальна машина призначається для виконання певної частини машинно-незалежного коду або код справжнього процесора і може віртуально відтворювати роботу окремо взятих компонентів апаратної частини машини або взагалі повністю емулювати роботу справжнього комп'ютера.

Другий варіант і застосовується при створенні vps. Система емулює роботу процесора, оперативної та фізичної пам'яті. Це дає можливість встановлювати різні операційні системи на окремо взяту віртуальну машину. Взагалі, з якою метою створюються VPS? Вони необхідні для оптимізації роботи одного окремо взятого фізичного сервера і можливості забезпечити більш низьку ціну для клієнта, який вдається до оренди виртуального сервера.

Якщо веб-майстер, бажає придбати хостинг у надійного хостера для кількох сайтів або навіть для одного, що вимагає стабільної роботи сервера і стабільного безперебійного доступу до ресурсів машини, то просто віртуального хостингу йому буде мало. Якщо сайт буде залучати багато відвідувачів, йому буде необхідний постійний доступ до ОЗУ і ресурсів процесора. Конкуренція за ресурси з іншими сайтами, що перебувають на тому ж віртуальному хостингу ні до чого доброго не приведе. Віртуального хостингу виявиться мало, а оренда сервера - багато і дорого. З метою створення проміжної ланки між віртуальним хостингом і орендою фізичного сервера і були створені VPS, які відрізняються надійністю і помірною ціною.

Залежно від плану вартість VPS може бути різною. На ціну впливає його: частота роботи центрального процесора, обсяг пам'яті. По-друге, на вартість може впливати наявність підтримки. У першому випадку, за нормальної працездатністю VPS наглядатиме адміністратор, в обов'язки якого входить усунення проблем, в разі їх виникнення, установка оновлень програмного забезпечення, забезпечення безпеки в області зберігання даних і так далі. Ці послуги включаються у вартість оренди адміністрованого VPS. Але є і віртуальні виділені сервери без підтримки. Вся робота по установці ПО, його оновлення та усунення неполадок лягає на плечі веб-майстри. Але ціна такого VPS буде в нижче - часом вона може доходити всього до кількох доларів на місяць.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі