gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Оновлення TubeMate для завантаження відео з YouTube на Android

Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Неділя, 21 серпня 2016, 11:42

Одна з багатьох речей, яку люблять робити користувачі, використовуючи свій Android телефон або планшет, це дивитися відео на YouTube. Але для цього, необхідно перебувати в зоні дії Wi-Fi мережі. Правда, ви можете використовувати підключення до мобільної мережі для передачі даних, але в цьому випадку, обсяг мобільного трафіку, включеного в тарифний план може швидко закінчитися. Рішення полягає в тому, щоб завантажити відео з YouTube на Android пристрій для перегляду в автономному режимі.

Для того щоб закачати відео YouTube на Android телефон, скористаємося допомогою стороннього додатка. TubeMate досить старе додаток, однак недавно вийшла нова версія. Можливо, деякі з вас вже користувалися ним раніше. І в мережі можна зустріти відгуки, що додаток більше не працює після оновлення версії операційної системи або програми YouTube на телефоні. Ми перевірили цю інформацію і виявили, що нова доступна версія програми працює просто відмінно, так що може бути, все що вам потрібно зробити, це просто завантажити нову версію (зверніть увагу, так як це стороннє додаток ви не будете отримувати повідомлень про оновлення для нього з Google Play).

Простий спосіб завантажити відео з YouTube на Android пристрій

Зараз, є кілька безкоштовних додатків, які дозволяють завантажувати відео з YouTube на Android телефон або планшет. Ми рекомендуємо скористатися TubeMate, правда, ви не знайдете його в Google Play. Перейдіть на сайт tubemate.net в браузері телефону або планшета і натисніть, на будь-яке посилання щоб завантажити версію 2.2.9 з одного зі списку перевірених сайтів. Ми вибрали варіант: Android Freeware. Посилання приведе вас прямо на сторінку завантаження; натисніть на велику кнопку Install App, а потім натисніть кнопку OK, коли пристрій попередить вас про те, що файл, який ви завантажуєте може пошкодити пристрій. Це не зашкодить пристрій, але ви завжди отримуєте це сповіщення, при спробі завантажити файл установки будь-якої програми за межами Google Play.

За замовчуванням Android не дозволить вам встановлювати програмне забезпечення з інших джерел, крім Google Play. Натисніть Налаштування, Безпека, а потім увімкніть опцію, що дозволяє установку з невідомих джерел. Не забудьте змінити цю настройку після установки TubeMate. Тепер ви готові до установки TubeMate. Ви повинні отримати доступ до завантаженого .apk файлу з панелі сповіщень. Якщо ви вже очистили повідомлення, то вам необхідно використовувати файловий менеджер, і запустити інсталяційний файл з папки Downloads. Для душевного спокою ви можете використовувати додаток безпеки, наприклад Lookout, щоб сканувати файл перед його установкою, в іншому випадку - просто натисніть на файл, щоб почати установку.

TubeMate запропонує погодитися з наданням певних прав, натисніть кнопку Встановити. При завершенні установки натисніть Відкрити. Ви повинні прийняти умови використання інформації: то що ви будете використовувати TubeMate тільки для особистих цілей.

Коли TubeMate запускається в перший раз, ви знайдете добірку відео на домашньому екрані, і можна використовувати опцію пошуку, щоб переглянути більше відео на YouTube. У меню Налаштування (значок три точки) ви також можете отримати доступ до опції списку відтворення. Знайдіть відео, яке ви хочете завантажити і виберіть його. У верхній частині екрану ви побачите зелену стрілку - натисніть її. TubeMate запропонує вам широкий вибір варіантів якості завантаження. Від вашого вибору, а також від швидкості вашого пристрою, підключення до Інтернету, і обсягу пам'яті буде залежати швидкість завантаження. Як опція, існує також можливість завантажити звукову доріжку у форматі MP3, якщо ви хочете завантажити тільки аудіо (для музичних відео, наприклад). Виберіть потрібний варіант і натисніть кнопку Завантажити в нижній частині екрана.

Після того, як YouTube відео буде завантажено, ви побачите повідомлення в списку повідомлень у верхній частині екрану. Якщо ви натиснете на нього додаток TubeMate відкриється. Ви можете провести в правій частині екрана, щоб отримати доступ до завантаженого відео, або використовувати значок три точки в верхньому правому куті і вибрати Список завантаження. Тоді вам просто потрібно натиснути на відео, щоб почати відтворення.

Якщо вам потрібен сам відео файл, для завантаження на інший пристрій, то відеофайли відео автоматично зберігаються на пристрої в галереї (дивіться в папці Video). Якщо ви хочете перенести файл в інше місце, натисніть на значок три точки поруч з відео в списку відтворення та виберіть Перемістити. Виберіть місце для збереження і натисніть кнопку ОК.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 20:18
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі