gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
SiGO представила Android-планшет Newton 7
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 31 серпня 2011, 13:19

Компанія SiGO вирішила розширити свою пропозицію Android-планшетів і представила новинку під назвою Newton 7. Працює пристрій на базі процесора ARM Cortex-A8 із частотою 1 ГГц і обладнаний 7.0-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1024 x 600 пікселів. Більше того новинка використовує графічний адаптер PowerVR SGX540, має 512Мб оперативної пам'яті стандарту DDR2, слот для карт пам'яті MicroSD і може програвати відео формату Full HD 1080p. У числі іншого варто відзначити порт HDMI і Android 2.3, який тут використовується в якості операційної системи. Сумно, але виробник забув вказати ціну на свою новинку.

Джерело: smartphone.ua

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 18:20
 
Fujitsu підготувала водонепроникний планшетник Arrows Tab F-01D
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 30 серпня 2011, 23:23

Fujitsu випустила анонс водонепроникного планшетника Arrows Tab F-01D, ім'я якого звучить як назва реактивного винищувача. Планшет має 10,1-дюймовий дисплей WXGA, двоядерний процесор IMAP4430 на 1 ГГц, Android 3.2, 16 Гб вбудованої пам'яті, слот під MicroSD-карту, microUSB і 3,5-мм роз'єм під навушники.

 

З таким планшетом можна сісти біля каміну і розслабитись.

Звичайно, коли чуєш слово "водонепроникний" особливо стосовно до електроніки, то зазвичай виникає питання на скільки водонепроникний? Так як за фактом виявляється, що девайс всього лише водостійкий і може протистояти лише пролитій на нього рідині, що стосується Fujitsu Arrows Tab F-01D, то його "водонепроникність" поки ніяк не пояснена. Так само не повідомляється про вартість планшета, але першими хто отримає Fujitsu Arrows Tab F-01D, стане японський ринок.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 листопада 2015, 08:56
 
Sony Tablet P - офіційна назва Android-планшетника Sony S2
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 29 серпня 2011, 19:09

Компанія Sony анонсувала офіційну назву Android-планшетника Sony S2, яке тепер звучить як Sony Tablet P.

Sony Tablet P стане продовженням лінійки Sony Tablet, в якій вже є Tablet S, який є 9,4-дюймовим планшетом, в той час як Sony Tablet P це подвійний планшет з двома 5,5-дюймовими дисплеями. Обидва девайса будуть офіційно представлені в Берліні на виставці IFA, де і будуть оголошені точні технічні дані планшетників, так як зараз на рахунок цього ходить дуже суперечлива інформація.

Джерело: smartphone.ua

Останнє оновлення на Середа, 16 листопада 2011, 17:08
 
Планшетник раніше відомий як Sony S1 буде називатися Sony Tablet S
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 25 серпня 2011, 22:45

Компанія Sony також бажає увійти на ринок планшетників, і, як відомо, у них в наявності є два варіанти, названих S1 і S2 які, як очікується, вже скоро з'являться на прилавках магазинів.


Однак те, що ми знаємо під ім'ям Sony S1, якщо вірити наданим скриншотам, вийде в продаж як Sony Tablet S.


У складі Sony Tablet S є 9,4-дюймовий дисплей LED TruBlack, Android 3,1, доступ на eBooks, Reader Store та ігри від PlayStation. Іншими, можна сказати стандартними особливостями, є SD / SDHC-слот, 5,0 і 3,0-мегапіксельна камери, USB Micro A Plug та ін. Що стосується S2, то поки ніяких деталей немає.

Джерело: smartphone.ua

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2011, 13:22
 
У Британії вартість HP TouchPad знижена до 89 фунтів-стерлінгів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 23 серпня 2011, 19:03

Після того як в США ціна на планшетник HP TouchPad впала до 99 доларів, девайс був моментально зметений з прилавків магазинів. Після чого Dixons Store Group підтвердила зниження вартості HP TouchPad у Великобританії до 89 фунтів-стерлінгів за модель з 16 Гб вбудованої пам'яті і до 115 фунтів-стерлінгів за 32 Гб.

Зазначимо, що минулого тижня HP TouchPad 16 Гб коштувала 400 фунтів-стерлінгів. За попередньою інформацією продажу "уціненого" ​​планшетника стартують о 18-00 за місцевим часом і їх схоже чекає та ж доля, що і в США.

Джерело: smartphone.ua

Останнє оновлення на Вівторок, 20 вересня 2011, 15:57
 
Виробництво iPad 3 з екраном 2048x1536 стартує в жовтні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 22 серпня 2011, 11:58

За повідомленням видання Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела, компанія Apple вже доручила своїм партнерам, які займаються збіркою її пристроїв, почати виробництво планшетів iPad третього покоління з жовтня поточного року. Спочатку з'явиться тестова партія кількістю 1,5 мільйона стверджує джерело, причому, пристрої отримають сенсорні дисплеї з діагоналлю 9,7-дюймів (як і у iPad і iPad 2), але дозвіл буде дуже високим для планшета - 2048x1536 пікселів.

Повідомляється також, що обсяги виробництва зростатимуть до кінця поточного року, а випуск планшета iPad 3 відбудеться на початку наступного року. Це знову спростовує з'являлися раніше чутки про осінній випуск нового планшета. Втім, за недавніми даними саме через дисплей високої роздільної здатності Retina і сталася затримка, тоді як спочатку мова йшла про початок продажів до кінця цього року. З інших нововведень у iPad 3 передбачається наявність двоядерного процесора Apple A6.

 


Сторінка 71 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини