gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Asus представив в Україні планшети серії ZenPad
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 вересня 2015, 20:16

Днями всесвітньовідомий бренд Asus представив нову лінійку просунутих планшетів ZenPad. На сьогодні це єдиний виробник, який перейнявся наявністю змінних панелей для своїх гаджетів. Якщо сумки для ноутбуків та планшетів ми можемо міняти хоч кожен день, то корпус пристрою замінити не можна. Саме цю несправедливість і побороли в Asus. Більше того, нові планшети можуть отримувати додаткові корисні функції залежно від змінного корпусу.

 
Xiaomi випустить планшет на Windows 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 вересня 2015, 16:54

Планшети стали звичною технікою. З їх допомогою зручно заходити в соцмережі, виконувати безліч інших завдань. Зрозуміло, чимало людей шукає нові продуктивні гаджети, здатні задовольнити свої потреби. Такий гаджет скоро випустить Xiaomi.

 
Apple запатентувала чохол для iPad з додатковим дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 04 вересня 2015, 20:29

Компанія Apple в черговий раз звернулася в американське патентне бюро, щоб запатентувати свою чергову розробку. У новій патентній заявці описується незвичайна модифікація обкладинки Smart Cover для iPad, яка має додатковий дисплей.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2015, 20:34
 
Apple відмовиться від iPad Air на користь Pro і mini
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 28 серпня 2015, 14:47

Компанія Apple вже, 9 вересня має намір провести конференцію, на якій будуть представлені нові пристрої від американської компанії. За першими чутками, на заході буде представлено тільки два нових планшета і це будуть iPad Pro і iPad mini.

 
Почалися продажі недорогого трансформера Acer Aspire One 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 28 серпня 2015, 14:15

На сьогоднішній день багато компаній почали анонсувати або випускати свої нові пристрої. І найчастіше їхня ціна може значно вдарити по кишені людини. Причому, різниця між характеристиками минулих моделей незначна, через що потреба в таких гаджетах ставиться під сумніви. Тому компанія Acer підійшла до цього дуже хитро і продумано: вони випустили недорогий трансформер Aspire One 10. Співвідношення ціни і заявлених характеристик робить цей пристрій дуже гарною заміною стареньким планшетам. А за допомогою знімної клавіатури його можна перетворити в повноцінний ноутбук, заощаджуючи при цьому значну суму грошей.

 
Планшет Huawei MediaPad M2 отримав фірмовий звук
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 28 серпня 2015, 13:35

Зовнішній вигляд і продуктивність планшетного комп'ютера від компанії з Піднебесної Huawei змогли оцінити в Росії - в Москві відбулася презентація гаджета. Родзинкою апарату стала акустика Harman Kardon.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 серпня 2015, 13:40
 


Сторінка 7 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини