gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Apple створить телебачення для планшетів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 травня 2015, 19:02

Компанія Apple працює над новим амбітним проектом. Вона планує створити власне інтернет-телебачення, яке стане доступним для всіх пристроїв, що функціонують з використанням iOS.

Останнє оновлення на Четвер, 20 жовтня 2016, 21:29
 
У BlackBerry може з'явитися планшет
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 травня 2015, 18:53

Нещодавно Джон Чен, який займає посаду генерального директора компанії Блекберрі, знову підігрів чутки про можливий випуск планшетного комп'ютера. Це сталося на недавній конференції розробників мобільних пристроїв та іншої техніки, яка проходила в столиці Іспанії.

Останнє оновлення на Четвер, 28 травня 2015, 18:58
 
Електронні книги подорожчали
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 травня 2015, 18:37

Відомий виробник електронних книг PocketBook збільшив вартість своєї продукції, яка реалізується на території України. Підвищення склало двадцять відсотків.

Останнє оновлення на Четвер, 28 травня 2015, 18:45
 
Корпус iPad mini 4 на фото і відео
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 06 травня 2015, 21:26

Компанія Apple традиційно охороняє свої продукти від передчасних витоків інформації в мережу. Однак з кожним роком кількість подібних витоків стає все більше, а самі вони все більш достовірні. Раніше компанія LG вже проговорилася, що в Apple збираються випустити новий iMac з розширенням 8K, тепер же всесвітня мережа дозволяє нам побачити новий корпус планшета iPad наступного покоління.

 
Парламент Великобританії витратить на закупівлю iPad Air 2 більше мільйона доларів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 березня 2015, 14:55

Практично у всіх сферах будь-які процеси намагаються оптимізувати, автоматизувати і зробити легшими/швидшими. Сьогодні це можливо лише з використанням нових технологій, навіщо, наприклад, передавати інформацію між кількома відомствами в паперовому вигляді, якщо це можна зробити за пару кліків мишкою, а плюс до цього і зберігати в декількох місцях - ніяка пожежа не знищить цінну інформацію для держави.

 
Apple iPad Plus вже на підході
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 25 березня 2015, 18:29

Чутки про те, що Apple готує нову версію планшета, ходили давно, зараз спливає все більше підтверджень на підтримку цієї новини. Вже давно стало ясно, що в Apple намагаються вловити всі течії ринку, а не як раніше - тримати їх лише на одному-двох девайсах.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 березня 2016, 08:37
 


Сторінка 7 з 73
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3