gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Amazon обіцяє оновити програмне забезпечення Kindle Fire
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 13 грудня 2011, 20:55

Планшет Amazon Kindle Fire можна сказати став одним з перших, хто відвернув увагу покупців від iPad, особливо завдяки своїй низькій вартості в 200 доларів, але при цьому маючи високі технічні характеристики.

Однак і Amazon Kindle Fire не обійшовся без недоліків, але розробники не залишають претензії користувачів без уваги обіцяючи усунути всі виявлені недоліки. В інтерв'ю з New York Times один з представників Amazon повідомив, що апгрейд Kindle Fire повинен відбутися в найближчі два тижні. У складі оновлення варто очікувати інструментів з підвищення продуктивності планшета, поліпшеного інтерфейсу, оптимізованого браузера і багато чого іншого.

Останнє оновлення на Середа, 14 грудня 2011, 15:01
 
LG готує 4G планшет Optimus Pad LTE
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 11 грудня 2011, 20:12

Стало відомо, що компанія LG Electronics готує новий Android планшет у своєму портфоліо: модель буде називатися LG Optimus Pad LTE і вийде в продаж у Південній Кореї в оператора LG U +. Як неважко здогадатися з назви, пристрій отримає підтримку стільникових мереж четвертого покоління LTE. На кількох корейських ресурсах вже з'явилися фото новинки та відомості про її характеристики.


Повідомляється про двоядерний процесор Qualcomm з тактовою частотою 1,5 ГГц, 1 ГБ пам'яті, підтримку карт пам'яті формату MicroSD об'ємом до 32 ГБ. Також вказані 8 Мп камера на задній стороні і 1,3 Мп фронтальна камера. Якщо ми правильно перевели корейську, то основна камера подвійна, що підходить для зйомки 3D, як і у попередника. До речі, LG Optimus Pad підтримував і показ 3D зображення, правда для перегляду потрібні спеціальні окуляри. Чи передбачений 3D дисплей у Optimus Pad LTE поки не ясно.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 грудня 2011, 15:12
 
Apple iPad 3 можна очікувати в лютому
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 11 грудня 2011, 20:07

Річард Гарднер (Richard Gardner) аналітик компанії Citi, висловив свою думку щодо того, коли варто очікувати на ринку появи наступного покоління айпад. Ним називається термін - лютий наступного року. Так, Apple знижує обсяг випуску iPad 2, щоб звільнити місце під iPad 3, але аналітик переконаний, що в цій чверті компанії вдасться реалізувати порядка 12-13 мільйонів планшетников.

Вже відомо, що Apple iPad 3 стане власником нового дисплея підвищеної чіткості і розширення, що дозволить використовувати його в таких областях як медицина, авіація та ін. Незважаючи на чутки про те, що у партнерів Apple як і раніше є проблеми з підготовкою виробництва для випуску нового дисплея під iPad 3, аналітик не сумнівається в тому, що все буде завершено у встановлені терміни.

Останнє оновлення на Четвер, 15 грудня 2011, 15:39
 
Планшет Toshiba Excite буде випущений в січні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 11 грудня 2011, 20:04

Компанія Toshiba нарешті підтвердила, що 10,1-дюймовий Honeycomb планшетник Excite опиниться на прилавках магазинів в січні місяці.

Вартість Toshiba Excite поки не називається, але в наявності будуть 16 і 32 Гб різновиди, з двоядерним процесором OMAP 4430 на 1,2 ГГц, 2,0 і 5,0-мегапіксельними камерами, слотом під MicroSD-карту, HDMI і іншими стандартними опціями. До того ж Toshiba Excite можна назвати одним з найбільш тонких планшетів у світі, так як його товщина становить 7,7 мм, при вазі в 558 грам.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2014, 22:44
 
Samsung показала концепт планшета з гнучким і прозорим 3D AMOLED-дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 06 грудня 2011, 00:35

Компанія Samsung Mobile Display випустила короткий ролик, що демонструє гнучкий 3D AMOLED-дисплей для планшетів. Звичайно, це всього лише концепт планшета, і для його реалізації Samsung знадобиться ще досить багато часу.

Перші гнучкі і прозорі AMOLED-дисплеї вийдуть з дослідницьких лабораторій Samsung вже в наступному році. А деякі оптимістично настроєні журналісти впевнені, що корейський виробник зможе продемонструвати свої робочі прототипи вже на найближчій виставці CES 2012.


 
Чотирьохядерний ASUS Eee Pad Transformer з'явиться 12 грудня за ціною в 500 доларів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 05 грудня 2011, 15:54

Довгоочікуване продовження модельного ряду ASUS Eee Pad Transformer отримало офіційну дату випуску, відбудеться це 12 грудня.


Попередні заявки на ASUS Eee Pad Transformer почали прийматися ще минулого тижня, і на цьому тижні уточнюється, що в складі девайса виявиться чотирьохядерний процесор Tegra 3 на 1,3 ГГц, Android 3.2 Honeycomb з наступним апгрейдом до Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), 10,1-дюймовий дисплей, 1 ГБ RAM, 8,0 і 1,2-мегапіксельні камери, microHDMI і слот під SD-карту. Версія ASUS Eee Pad Transformer на 32 ГБ буде доступна за 499,99 доларів, тоді як варіант на 64 ГБ оцінений в 599,99 доларів.

Останнє оновлення на Середа, 01 лютого 2012, 02:23
 


Сторінка 65 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини