gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Представлений 7" планшет Samsung Galaxy Tab 2 на Android 4.0
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 13 лютого 2012, 20:59

Компанія Samsung представила компактний планшет Galaxy Tab 2 (7.0). Це перший планшетник виробника, побудований на Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).

 

Серед основних особливостей пристрою фігурує підтримка технології HSPA +, що забезпечує завантаження даних на швидкості до 21 Мбіт / с, функція «Фейсконтроль», за допомогою якої можна розблокувати планшет по обличчю, фірмові сервіси («Книги і преса», «Ігровий портал», ChatON) , сервіс Yota Play (онлайн-колекцію з кількох тисяч фільмів), оновлений інтерфейс TouchWiz (з сервісом рекомендацій S Suggest).

Останнє оновлення на Середа, 25 грудня 2013, 11:45
 
На MWC Samsung представить нове покоління планшетів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2012, 11:35

Стало відомо, що на майбутньому Mobile World Congress, компанія Samsung збирається представити нове покоління планшетников, поряд з Galaxy S III і новим процесором Exynos 5250. Анонсується, що наступне покоління планшетів буде володіти тим самим двоядерним процесором Exynos 5250 на 2 ГГц, 10,0-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2560 х 1600 і Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Особливістю також стане збільшений термін служби акумулятора і продуктивність.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 січня 2012, 13:14
 
Представлений планшет LG Optimus Pad LTE
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 19 січня 2012, 01:47

Південнокорейська компанія LG представила планшет Optimus Pad LTE. Як випливає з назви, модель відрізняється підтримкою мереж LTE. Крім того, вона оснащена дисплеєм високого розширення True HD IPS, що, на думку виробника, вигідно відрізняє його від конкурентів.


Останнє оновлення на Четвер, 19 січня 2012, 19:13
 
Планшет ASUS Eee Pad Transformer отримає Android 4.0 в січні-лютому
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 16 січня 2012, 13:58

У профілі сінгапурського підрозділу компанії ASUSTeK Computer в соціальній мережі Facebook з'явилося повідомлення про те, що планшет ASUS Eee Pad Transformer TF101 отримає оновлення операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich до кінця поточного місяця. За словами сінгапурського ASUSTeK, дані прийшли з штаб-квартири компанії, там же зазначено, що оновлення спочатку має бути схвалене Google. Разом з тим, ресурс Android Police приводить трохи інші відомості: за його словами і теж з посиланням на ASUSTeK, оновлення стартує на початку лютого і спочатку буде доступно в Північній Америці і на Тайвані.

Нагадаємо, модель ASUS Eee Pad Transformer вийшла в минулому році, зараз вже з'явився її спадкоємець - Transformer Prime. Планшет ASUS Eee Pad Transformer побудований на двоядерному процесорі NVIDIA Tegra 2 і оснащений 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, на момент випуску він працював під управлінням операційної системи Android 3.0 Honeycomb. Для пристрою можна докупити док-станцію з QWERTY клавіатурою, перетворивши його в міні-ноутбук.

 
Asus MeMO 370T з Tegra 3 та ціною в 250 доларів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 січня 2012, 21:13

Компанія Asus готова випустити на ринок планшет MeMO 370T, придбати який першими зможуть жителі Великобританії. Вартість Asus MeMO 370T складе 250 доларів.

 

Однак поки точно не відомо, що опиниться в складі пристрою, так як деякі джерела повідомляють про процесор Tegra 3, в той час як інші про Snapdragon MSM8960, але все встане на свої місця через місяць, коли Asus MeMO 370T буде офіційно представлений на виставці MWC .

Останнє оновлення на Неділя, 21 серпня 2016, 16:22
 
CES 2012: планшет на Snapdragon S4 під управлінням Windows 8
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 січня 2012, 21:06

А от в Україні купити дешево якісну європейську сантехніку Ви можете і без валюти, відвідавши izliv.com - купить ванну в Киеве, а також кабіни, змішувачі, мийки і меблі для ванної на Ваш вибір!

В рамках виставки CES 2012 компанія Qualcomm Incorporated офіційно оголосила про співпрацю з корпорацією Microsoft з метою демонстрації попередньої версії операційної системи Windows 8 на прикладі пристрою, побудованого на базі процесора Snapdragon S4 з підтримкою мереж LTE. Система, показана в ході короткої демонстрації виконавчим директором Qualcomm Полом Джейкобсом (Paul Jacobs), являє собою планшетний комп'ютер, в основі якого лежить чіп Snapdragon S4 MSM8960, причому, в ході показу пристрій працював в мережі AT & T 4G LTE.

Під час дуже короткої демонстрації Джейкобсом системи була показана робота браузера, користувальницького інтерфейсу та програм Windows 8, а також зазначено, що знаходяться в стадії розробки схожі моделі планшетів побудовані на ARM процесорах і не потребують активного охолодженні. Нагадаємо, про підтримку в ОС Windows 8 чіпів з ARM архітектурою говорилося вже досить давно, і Qualcomm цілком може висунутися на провідні ролі в цьому сегменті, пропонуючи розробникам планшетних комп'ютерів під управлінням Windows 8 гідну апаратну начинку.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2012, 21:11
 


Сторінка 61 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини