gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 на базі ICS представлений офіційно
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 27 лютого 2012, 15:09

Компанія Samsung анонсувала доповнення в лінійку планшетних комп'ютерів Galaxy Tab. Своїм релізом 10.1-дюймовий планшет Samsung Galaxy Tab 2 10.1 поповнив ряди мобільних пристроїв, керованих останньою версією операційної системи Android (4.0 Ice Cream Sandwich). Розширення екрану Samsung Galaxy Tab 2 10.1 дорівнює 1280 х 800 пікселів, що ідентично оригінальному Galaxy Tab 10.1. Пристрій працює на базі гігагерцового 2-ядерного процесора, комплектується 1 Гб оперативної пам'яті, накопичувачем об'ємом 16 або 32 Гб, а також розширювальним слотом для карт MicroSD.

У корпус планшетника вбудовані дві камери: 3-мегапіксельна основна з можливістю запису 1080p-відео і фронтальна VGA для здійснення відеодзвінків. Послідовник 10-дюймового Galaxy Tab став трохи тоншим (9,7 мм проти 8,6 мм) і важчим (588 г проти 560 г) свого оригіналу. Ресурс батареї не змінився (7000 мАг).

Останнє оновлення на Вівторок, 20 березня 2012, 07:43
 
Відбувся анонс ViewSonic ViewPad G70
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 23 лютого 2012, 00:00

Компанія ViewSonic готує новий 7,0-дюймовий Android-планшетник ViewPad G70 до офіційного релізу в рамках Mobile World Congress. Працює ViewSonic ViewPad G70 під Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), дисплей має розширення 1024 х 600 (169 ppi), інтерфейс ViewScene, з'явиться підтримка більшості додатків Google і Android Market, не обійдеться без mini HDMI, micro-USB, mini-USB, слота під MicroSD-карту (до 4 Гб), та вбудованої пам'яті в 1 Гб.

Проте до цих пір ніхто ще навіть не бачив як буде виглядати ViewSonic ViewPad G70, є лише представлене зображення, яке випущено ще при старті проекту. Тому, не відомо чи з'явиться в складі планшета підтримка 3D-контенту. Імовірно вартість девайса складе близько 350 доларів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 березня 2012, 18:03
 
Фото передньої панелі iPad 3
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 22 лютого 2012, 16:37

Зовсім недавно в Мережі з'явилися фотографії порівняльного аналізу між задньою панеллю iPad 2 і задньою панеллю імовірно планшета iPad 3. Тепер же на сторінках китайського форуму Weibo з'явився шпигунський малюнок передньої панелі iPad 3. У порівнянні з iPad 2 в передбачуваного iPad 3 шлейф трохи довший. Раніше згадувався фото-витік із заводу з виробництва дисплеїв для iPad 3 та фото логічної плати iPad 3 з системним чіпом A5X. Раніше також з'являлася інформація про те, що планшетний комп'ютер iPad 3 буде представлений 7 березня.

 
Підтверджено: IPad 3 буде оснащений дисплеєм Retina (2048 × 1536)
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 20 лютого 2012, 18:34

За останні кілька місяців як мінімум парочка дисплеїв були висунуті різними ресурсами як належні IPad 3. Такі витоки відбуваються у зв'язку з очікуваним випуском пристрою на початку наступного місяця.

Останнє оновлення на Середа, 30 жовтня 2013, 14:20
 
Amazon готує до виходу Kindle Fire 2, продажі якого можуть початися в травні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 лютого 2012, 17:53

З'явилися повідомлення про те, що компанія Amazon готує наступника Kindle Fire. Причому раніше говорилося про те, що 7,0-дюймовий Kindle Fire вийде в середині цього року разом з більш великим 9,0-дюймовим варіантом. Але тепер портал China Times повідомляє про те, що планшет Amazon Kindle Fire 2 може з'явитися на прилавках магазинів в травні місяці. Обумовлюється, що для зниження витрат збиратися Amazon Kindle Fire 2 буде на заводах Foxconn, крім того Amazon посилить контроль за якістю комплектуючих.

 

Нагадаємо, що зараз компанія з кожного проданого Amazon Kindle Fire втрачає близько 199 доларів, сподіваючись дану суму відшкодувати з продажів периферії, включаючи всілякі додатки, віджети, ігри і т.д. і т.п., причому цей план працює. Це твердження також торкнеться і попередника, знову залишаючись найдоступнішим планшетом на ринку. Поки специфікації Amazon Kindle Fire 2 не відомі, але і про те, що до літа девайс з'явиться у продажу, інформація також не офіційна.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 липня 2015, 07:37
 
Acer Iconia Tab A510 приїде до Європи в березні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 15 лютого 2012, 15:53

Остання інформація, яка стосувалася планшета Acer Iconia Tab A510, говорила про те, що дана новинка з'явиться в Європі десь у квітні. За останніми даними пристрій може зайняти полиці європейських магазинів вже в наступному місяці. Планшетник з'явиться у Франції і буде пропонуватися тільки в Wi-Fi версії. Після цього новинка з'явиться в інших країнах Європи. За прогнозами ціна планшета становитиме близько 500 євро. Нагадаємо, що Acer Iconia Tab A510 запропонує 10.1-дюймовий мультитач дисплей з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів і буде працювати на базі чотирьохядерного процесора NVIDIA Tegra 3 з частотою 1.3ГГц. Новинка отримає 1Гб оперативної, 16, 32 і 64Гб постійної пам'яті, слот MicroSD, а також порти mini-HDMI і mini-USB.

 


Сторінка 60 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини